NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


AKTUALNOŚCI

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Z samego rana klasy młodsze zjawiły się w szkole, aby pożegnać się z nauczycielami i kolegami. Uczniowie klas drugich zachwycili nas pięknym przedstawieniem. Pani Dyrektor uroczyście wręczyła dyplomy „wzorowych uczniów” oraz listy gratulacyjne rodzicom uczniów klas trzecich. Podziękowała wszystkim nauczycielom, a w szczególności wychowawcom klas 3, którzy pożegnali się ze swoimi wychowankami.
Cała społeczność szkolna spotkała się w czasie Mszy św., aby podziękować za cały rok szkolny i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji.
Po mszy nastąpiło uroczyste wręczenie nagród „Konwalii św. Joanny” ufundowanych przez Radę Rodziców za co serdecznie im dziękujemy.
Wychowawcy klas 4-7 wręczyli uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a 37 uczniów wpisało się do „złotej księgi”. Jesteśmy z nich bardzo dumni.
Pani Dyrektor na ręce Rady Rodziców złożyła podziękowanie za całoroczną współpracę, a rodzice wyrazili wdzięczność wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.
~Agnieszka UrbaniakPani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!