NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


PRACOWNICY

Dyrekcja

Sylwia Barska

DYREKTOR
mgr Marzena Kamuda
m.kamuda@joannamolla.edu.pl
tel. 12 357 68 40 wew. 23

Nauczyciele

Sylwia Barska

Sylwia Barska
język angielski
wychowawca kl. 7a
Dyżur: wtorek 11.40-12.25
s.barska@joannamolla.edu.pl

Sylwia Barska

Maria Bednarz
muzyka
wychowawca świetlicy
Dyżur: wtorek 11.40-12.25
m.bednarz@joannamolla.edu.pl

Sylwia Barska

Zuzanna Buchholz
wychowawca świetlicy
z.buchholz@joannamolla.edu.pl

Sylwia Barska

Katarzyna Cupiał
historia
Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25
k.cupial@joannamolla.edu.pl

Magdalena Czosnek - Golonka
fizyka
Dyżur: spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzicem

Anna Czyż
język niemiecki
Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25
a.czyz@joannamolla.edu.pl

Grzegorz Dorecki
geografia
Dyżur: poniedziałek 12.30-13.15
g.dorecki@joannamolla.edu.pl

Maria Druzgała
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1a
Dyżur: wtorek 9.45-10.30
m.druzgala@joannamolla.edu.pl

Barbara Fiedor
język angielski
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30
b.fiedor@joannamolla.edu.pl

Patrycja Górna
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 2a
Dyżur: poniedziałek 10.45-11.30
p.gorna@joannamolla.edu.pl

Aleksandra Kamińska
wychowawca świetlicy
Dyżur: wtorek 11.40-12.25
a.kaminska@joannamolla.edu.pl

Rafał Kasperek
prefekt szkoły
religia
Dyżur: poniedziałek 8.50-9.35
r.kasperek@joannamolla.edu.pl

Piotr Kita
matematyka
wychowawca kl. 4b
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30
p.kita@joannamolla.edu.pl

Agnieszka Kochanowska – Sabljak
język polski
Dyżur: czwartek 10.45-11.30

Agnieszka Kowalewska
chemia
Dyżur: spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzicem
a.kowalewska@joannamolla.edu.pl

Anna Łaskawiec
język niemiecki
biblioteka
Dyżur: wtorek 13.25-14.10
a.laskawiec@joannamolla.edu.pl

Aneta Majorek – Knapik
edukacja wczesnoszkolna
logopedia
wychowawca kl. 2b
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Katarzyna Mróz
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1a
Dyżur: czwartek 9.45-10.30
k.mroz@joannamolla.edu.pl

Barbara Mycek
przyroda
biologia
Dyżur: czwartek 9.45-10.30
b.mycek@joannamolla.edu.pl

Katarzyna Nowicka
wychowawca świetlicy
k.nowicka@joannamolla.edu.pl

Piotr Pancerz
wychowanie fizyczne
Dyżur: środa 9.00-9.45
p.pancerz@joannamolla.edu.pl

Katarzyna Szczęśniak
język niemiecki
wychowawca kl. 4a
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30
k.szczesniak@joannamolla.edu.pl

Filip Ścieżka
wychowywanie fizyczne
Dyżur: poniedziałek 11.40-12-25
f.sciezka@joannamolla.edu.pl

Agnieszka Urbaniak
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 3b
Dyżur: czwartek 8.50-9.35
a.urbaniak@joannamolla.edu.pl


informatyka
technika
Dyżur: środa 9.45-10.30
t.waryan@joannamolla.edu.pl

Andrzelika Wawszczyk
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 3a
Dyżur: środa 10.45-11.30
a.wawszczyk@joannamolla.edu.pl

Marta Wojtas
język angielski
wychowawca kl. 5a
Dyżur: piątek 8.50-9.35
m.wojtas@joannamolla.edu.pl

Iwona Wrońska – Stopa
plastyka
Dyżur: środa 11.40-12.25

Pedagog

Agnieszka Urbaniak

☏ 574 37 78 53
Dyżur: pn 9:45-14:15
wt 7:00-8:00, 9:00-11:30
śr 11:30-15:30
pt 7:00-8:00, 11:30-12:30
a.urbaniak@joannamolla.edu.pl

Logopeda

Aneta Majorek – Knapik
LOGOPEDA

Poniedziałek 13:15-15:50
Wtorek 13:00-14:00
Środa 15:30-16:00
Czwartek 13:15-14:35
Piątek 13.14-15:30

Instruktorzy

Aleksandra Włodarska
lekkoatletyka
piątek:
7.05-7.50 klasy 4,5,7
13.45-14.30 klasy 1,2,3
koło turystyczno-rowerowe
co drugą sobotę klasy 4,5,7

Paweł Mroziński
koło szachowe
czwartek:
13.45-14.30 klasy 1,2
14.40-15.25 klasy 3,4
15.35-16.20 klasy 4,5,7

Liliana Kalisz-Łagiewka
język hiszpański
poniedziałek:
13.45-14.30 klasy 1
14.40-15.25 klasy 4
piątek:
13.45-14.30 klasy 2,3
14.40-15.25 klasy 3,5

Magdalena Dulewicz
gimnastyka artystyczna
wtorek:
13.45-14.40 klasy 1,2,3
14.40-15.25 klasy 3,4,5

Katarzyna Moskal
taniec współczesny
piątek 15.35-16.20 klasy 5,7

Administracja

Sylwia Barska

Dorota Ścieżka
sekretarz

Obsługa

Sylwia Barska

Rafał Kozyra
portier
konserwator

Sylwia Barska

Ewa Piątek
obsługa

Irena Szymczyk
obsługa

Dominika Szymczyk
obsługa


Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE