NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Zajęcia dodatkowe » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Rekrutacja » Dyżury liturgiczne ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


SUKCESY

I Nagroda dla grupy teatralnej"Cudaczki"

Dnia 11 czerwca 2018 r. Grupa teatralna „Cudaczki” otrzymała I nagrodę w XXVI MAŁOPOLSKICH SPOTKANIACH TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH w kategorii klas młodszych.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z MATEMATYKI

Klasy I
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Franciszek Godek, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Anna Tutka, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 11 (dyplom laureata) - Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 14 (dyplom laureata) - Bartłomiej Kras, kl. 2a

Klasy III
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Mikołaj Głuszak, kl. 3a
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA POLSKIEGO

Klasy I
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Zofia Noworyta, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Hanna Król, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Helena Sierdzińska, kl. 1a
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Magdalena Brejta, kl. 2a
Miejsce 10 (dyplom laureata) – Aleksandra Marnik, kl. 2a
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Wiktor Głodek, kl. 2b

Klasy III
Miejsce 14 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Helena Sierdzińska, kl, 1a
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Natalia Calik, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Franciszek Kania, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Szymon Wojnicki, kl. 1b
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ediPanda

Dyplom Laureta - Maria Leśniak kl. 4a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 1-3 "SMART OWLIE"

I miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b
III miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 3a
III miejsce - Zofia Pac, kl. 3b


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z PRZYRODY OLIMPUS SESJA WIOSENNA 2018

Przyroda - kl. 4

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Agata Grot
Wiktoria Osmenda

III Dyplom laureata

Anna Hetnał
Julia Staśko
Hanna Kozak
Martyna Samek
Hanna Piłat
Milena Dudzińska


Przyroda - kl. 5

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Weronika Ligęza

III Dyplom laureata

Michał Pomykała
Maciej Boroń


XIII EDYCJA KONKURSU WIEDZY O PAPIEŻU "JAN PAWEŁ II - NASZ PAPIEŻ"

Piotr Kościelniak kl. 1b - I miejsce
Wojciech Brunowski kl. 2a - I miejsce
Szymon Czaja kl. 2a - II miejsce
Tomasz Blachura kl. 3b - I miejsce.


Konkurs Krakowska Matematyka

Tytuł Laureata Maciej Boroń kl.Va


OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK


I Nagroda główna:

Blachura Tomasz kl. 3b
Kozak Hanna kl. 4a

II Nagroda:

Kościelniak Piotr kl. 1b
Strąg Julia kl. 4b

III Wyróżnienie:

Ciepał Tymoteusz kl. 1a
Hetnał Michał kl. 1a
Sieradzińska Helena kl. 1a
Żarna Milena kl. 1a
Tutka Anna kl. 1b
Nowak Franciszek kl. 2a
Orlando Magdalena kl. 2b
Piestrzyński Adam kl. 2b
Żontołw Jan kl. 2b
Milczarek Bartosz kl. 3a
Pac Zofia kl. 3b
Grot Agata kl. 4a
Hetnał Anna kl. 4a
Osmenda Wiktoria kl. 4a
Zawisza Marek kl. 4a
Zawisza Rafał kl. 4a
Wójtowicz Julia kl. 4b
Maszczyński Mateusz kl. 5a
Mycek Julia kl. 5a
Pomykała Piotr kl. 5a


Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Boroń kl. 5a
wynik bardzo dobry - Łucja Markowicz kl. 3b
wynik bardzo dobry - Tomasz Blachura kl. 3b

Wyróżnienie:
Klasa 3
Zuzanna Majda kl. 3a
Mikołaj Głuszak kl. 3a
Dominik Szarwiło kl. 3a
Tomasz Wolski kl. 3a
Kacper Matyjasik kl. 3b
Zofia Pac kl. 3b

Klasa 4:
Hanna Kozak kl. 4a
Rafał Zawisza kl. 4a
Radosław Brunowski kl. 4b
Filip Rusek kl. 4b

Klasa 5:
Mateusz Maszczyński kl. 5a
Szymon Szewczuk kl. 5a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RODZINNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MDK-DH "MY PET IS A MEMBER OF MY FAMILY"

III miejsce - Natalia Marcinko, kl. 2b

Wyróżnienie - Borys Szelezin, kl. 2b

Wyróżnienie - Kornelia Mielniczek, kl. 3a


Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

tytuł finalisty - Maciej Boroń, kl. 5a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

wynik bardzo dobry - Milena Dudzińska kl. 4b


KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE "KRAKUSEK"

Wyróżnienie I stopnia - Tomasz Blachura kl. 3b


MIĘDZYSZKOLNY CYKL konkursów "Cudowny Świat Baśni"

TEST WIEDZY Z BAŚNI

KLASY 1
III miejsce Anna Tutka - 1b
V miejsce Piotr Kościelniak - 1b
Wyróżnienia: Barbara Rychlak - 1b, Hanna Król - 1b.

KLASY II
I miejsce - Liliana Urbanik, Róża Brzęk i Szymon Czaja - 2a
II miejsce Aleksandra Marnik i Wojciech Brunowski - 2a
III miejsce Maria Madurska - 2a
V miejsce Natalia Zych - 2a
Wyróżnienia: Magdalena Orlando i Wiktor Głodek - 2b

KLASY III
II miejsce Maja Bator - 3b
V miejsce Kornelia Mielniczek-3a
Wyróżnienie:Jan Łapka - 3b

KONKURS RECYTATORSKI „Posłuchajcie, oto bajka”

KLASY I i II wyróżnienia: Franciszek Godek - 1b
Liliana Malota - 1b
Natalia Krupa - 2b

KLASY III i IV
Wyróżnienie: Maja Bator - 3b


ENGLISH ACE 2018

Wynik bardzo dobry:

1. Weronika Studnicka kl. 4b
2. Igor Puc kl. 4b
3. Anna Hetnał kl. 4a
4. Maria Leśniak kl. 4a
5. Kinga Nikiel kl. 4b
6. Julia Strąg kl. 4b
7. Julia Wójtowicz kl. 4b
8. Milena Dudzińska kl. 4b
9. Martyna Samek kl. 4b
10. Maciej Fila kl. 5a
11. Maciej Boroń kl. 5a
12. Mateusz Maszczyński kl. 5a
13. Szymon Szewczuk kl. 5a
14. Michał Pietruszewski kl. 5a
15. Wiktoria Machnik kl. 7a
16. Małgorzata Kuglarz kl. 7a


Ogólnopolski Konkurs HistorycznY „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

tytuł finalisty - Wiktoria Machnik, kl. 7a


Wojewódzki konkurs ortografiCZny "Kaktus"

wyróżnienie- Łucja Markowicz


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Kobiet"

wyróżnienie - Natasza Limanowska, kl.2b
wyróżnienie - Maja Bator, kl. 3b


XXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Pierścień Świętej Kingi"

III miejsce, etap rejonowy- Maja Bator, kl. 3b


XV Krakowski Konkurs Recytatorski

III miejsce, etap rejonowy, Maja Bator, kl. 3b
wyróżnienie, finał, Maja Bator, kl. 3b


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"- Sprawności zintegrowane

V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b

VIII miejsce - Zuzanna Majda, kl. 3a

X miejsce - Lena Kasprzyk, kl. 3a


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

21 miejsce w Polsce i 4 w województwie małopolskim oraz tygodniowy pobyt na Obozie Talentów - Mikołaj Głuszak kl. 3a


Konkurs Max Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Sitarski, kl. 2t

wynik bardzo dobry - Mateusz Maszczyński, kl. 4s

wynik dobry - Tomasz Blachura, kl. 2t

wynik dobry - Jan Łapka, kl. 2t

wynik dobry - Franciszek Herezy, kl.3s


Konkurs z języka angielskiego "Edi Panda"

wyróżnienie - Maciej Fila kl. 4s


Konkurs z języka angielskigo "Englisch Ace"

wyróżnienie - - Maciej Boroń, kl. 4s

wyróżnienie - Maciej Fila kl.4s


Konkurs z języka angielskigo "Fox"

wyróżnienie - Maciej Fila, kl.4s

wyróżnienie - Zuzanna Nowak, kl.3s


Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

IV miejsce - Wojciech Brunowski, kl. 1s

IV miejsce - Zofia Pac, kl. 2t

V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 2t

V miejsce - Wiktoria Osmenda, kl. 3s


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

nagroda główna - Tomasz Blachura, kl. 2t

nagroda główna - Łucja Markowicz, kl. 2t

nagrody:

Kornelia Mielniczek, kl. 2s

Franciszek Biernat, kl. 2t

Zofia Pac, kl. 2t

Michał Kowalik, kl.2s

wyróżnienia:

Iga Kucharzyk, kl.1s

Wojciech Brunowski, kl.1s

Emil Dziubiński, kl.1t

Adam Piestrzyński, kl.1t

Stanisław Zawadzki, kl.1t

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Zuzanna Majda, kl. 2s

Kacper Matyjasik, kl. 2t

Maja Młynarczyk, kl. 2s

Kamila Urbanik, kl. 3s

Marek Zawisza, kl. 3s

Julia Mycek, kl. 4s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Święta Joanna"

I miejsce - Mikołaj Głuszak, kl. 2s

II miejcse - Martyna Wojciechowska, kl. 1s

II miejsce- Antonina Pocięgiel, kl. 3s

III miejsce - Olga Błachut, kl. 2s

III miejsce - Julia Mycek, kl.4s

wyróżnienia:

Natalia Kos, kl. 2t

Zuzanna Malota, kl. 2s

Veronik Woźnicka kl. 3s

Magdalena Orlando - kl. 1t

Dominika Deka, kl.3s


Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do świętej Joanny Beretty Molli"

II miejsce - Kinga Rogóż, kl. 3s

II miejsce - Maria Leśniak, kl. 3s

wyróżnienie - Anna Hetnał, kl. 3s

wyróżnienie - Wiktora Osmenda, kl. 3s

wyróżnienie - Jan Sokół, kl. 4s

wyróżnienie - Aleksznra Brzostowska

wyróżnienie - Kamila Urbanik, kl. 3s


Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny Kangur"

wynik bardzo dobry:

Tomasz Blachura, kl.2t

Bartosz Gołda, kl.27

Zofia Pac, kl. 2t

wyróżnienie:

Wojciech Brunowski, kl. 1s

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Jan Łapka, kl. 2t

Łucja Markowicz, kl. 2 t

Matylda Pieniążek, kl. 2t

Dominik Szarwiło, kl. 2s

Hanna Kozak, kl.3s

Wiktoria Osmenda, kl. 3s

Marek Zawisza, kl.3s

Rafał Zawisza, kl. 3s

Maciej Boroń, kl.4s

Mateusz Maszczyński, kl. 4s

Julia Mycek, kl. 4s

Szymon Szewczuk, kl. 4s


XIV Krakowski Konkurs Recytatorski, etap rejonowy

wyróżnienie - Maja Bator, kl.2t

wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2017"

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Językowo - Plastyczny "Język to najkrótsza droga do świata"

I miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 2s


X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Jana Twardowskiego"

I miejsce - Maja Bator, kl. 2t

II miejsce - Martyna Trzcionka, kl. 4s

wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi"

I miejsce - Dominik Szarwiło. kl. 2s

II miejsce - Emil Dziubiński, kl. 1t


Ogólnoposki Konkurs "Alfik Matematyczny"

nagroda główna - Maciej Boroń, kl. 4s

wynik bardzo dobry:

Tomasz Blachura, kl. 2t

Barosz Golda, kl. 2t

Mikołaj Głuszak, kl. 2s

Łucja Markowicz, kl. 2t

Anna Mróz, kl. 2s

Zofia Pac, kl.2t

Marek Zawisza, kl. 3s

Rafał Zawisza, kl. 3s

wynik dobry:

Adam Brózda, kl. 2s

Kornelia Miekniczek, kl. 2s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczne karteczki"

wyróżnienie - Dawid Grajczyk, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi", eliminacje rejonowe

III miejsce - Maja Bator, kl. 2t

III miejsce - Martyna Trzcionka, kl.4s


VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję, czyli o Ks. Rodzaju i nie tylko"

II miejsce - Natalia Krupa, kl. 1t


VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie

II miejsce - Wiktor Wypychowski, Marek Zawisza, Rafał Zawisza, kl. 3s


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Mój świat - wierszowane ZOO "

I miejsce - Natalia Kos kl.1t

III miejsce - Maja Bator kl.1t


XXIV Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

III miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Ogólnopolski Konkurs Plasyczny "Kartka dla papieża Franciszka"

wyróżnienie - Natalia Kos, kl. 1t


Małopolski Wiosenny Przegląd Artystyczny

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


iędzyszkolny Konkurs Recytatorski "Rodzina w wierszu ukryta"

I miejsce - Maja Bator, kl. 1t


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2016”

I miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Kobiet”

III miejsce - Natalia Kos, kl. 1t

wyróżnienie - Mikołaj Głuszak, kl. 1s

wyróżnienie - Kornelia Mielniczak, kl. 1s


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

wynik bardzo dobry - Marek Zawisza, kl. 2s

wynik bardzo dobry - Rafał Zawisza, kl. 2s

wynik bardzo dobry - Hanna Kozak, kl.2



Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!
DYŻURY LITURGICZNE