NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


ZAJĘCIA DODATKOWE

NARTY NA SUCHO, CZYLI NARCIARSTWO SALONOWE:) PRZYGOTOWANIE DO SEZONU NARCIARSKIEGO

Pamiętając o tym, że bezpieczeństwo oraz efektywność prowadzonych zajęć jest znacznie większa, jeśli się do nich przygotujemy, proponujemy dzieciom udział w zajęciach przygotowujących je do sezonu zimowego.
Celem zajęć jest poprawienie koordynacji ruchowej, równowagi, kontroli nad własnym ciałem oraz zwiększenie siły mięśni potrzebnych do bezpiecznego uprawiania narciarstwa lub snowboardu. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw oraz ćwiczeń z wykorzystaniem obwodu stacyjnego rozwijającego wyżej wymienione umiejętności, poprzedzonych rozgrzewką .
Mimo, że sezon narciarski nie trwa w Polsce cały rok, zajęcia prowadzone będą do końca roku szkolnego, ponieważ są formą rozwijania ogólnej sprawności ruchowej i kondycji, potrzebnych do lepszego i bezpiecznego uprawiania nie tylko sportów zimowych, ale również całorocznych.

Zajęcia prowadzą: pan Filip Ścieżka i pan Krzysztof Knapik
(środa, 16.30 – 18.15)

Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!