NASZA SZKOŁA

» Patronka » Pracownicy » Historia szkoły » Złota księga » Herb » Nasze sukcesy » Hymn» Kalendarz » Sztandar » Biblioteka » Stołówka » Konwalie Św. Joanny » Klauzula informacyjna, Rozporządzenie RODO » Rekrutacja ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

W NAJBLIŻSZYM CZASIE


KALENDARZ


ZAJĘCIA DODATKOWE

KOŁA SZACHOWE

Szachy to Królewska Gra, która od stuleci cieszy się rosnącym zainteresowaniem. W ostatnich latach jej edukacyjne walory zostały dostrzeżone przez pedagogów i coraz częściej pojawiają się one w szkołach i przedszkolach, jako doskonałe narzędzie edukacyjne, które ćwiczy umysł. Dzieci grając w szachy nie tylko poprawiają pamięć oraz zdolność koncentracji, ale również krytyczne myślenie, samodzielność oraz odpowiedzialność. Lista korzyści płynących z gry lub samej nauki jest jednak znacznie dłuższa. Warto zaznaczyć, że korzystny wpływ gry w szachy potwierdzają liczne badania naukowe.
Zajęcia prowadzi pan Paweł Mroziński instruktor szachowy z licencją Polskiego Związku Szachowego, sędzia szachowy z licencją międzynarodową oraz członek ogólnopolskiej komisji do spraw ministerialnego projektu Edukacja przez Szachy w Szkole.
Zajęcia prowadzi pan Paweł Mroziński
I Grupa - (czwartek, 13.45 – 14.30)
II Grupa (czwartek, 14.40 – 15.25)
III Grupa (czwartek, 15.35 – 16.20)

Pani M.Głodek
za wykonanie
pięknych zdjęć!
Panu D.Dziubińskiemu
za stworzenie wspaniałej oprawy graficznej!
Szanowni Państwo, jesteśmy w trakcie kompletowania informacji na stronie internetowej.
Propozycje zmian i uwagi prosimy zgłaszać tutaj. Dziękujemy!