szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Bardzo się cieszymy, że uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy w konkursach. Serdecznie gratulujemy:
 

Katarzynie Kowalik i Małgorzacie Kuglarz, z kl. 8, które otrzymały tytuły finalistek Wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego,Olafowi Książkiewiczowi z kl. 7, który otrzymał tytuł finalisty Wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Geograficznego,Kindze Ciupak i Mikołajowi Sołtysikowi z kl. 8, którzy otrzymali tytuły finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę” ,Julii Janeckiej z kl. 7, która otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „OLIMPUS”.Stanisławowi  Pawelcowi  kl.7, który otrzymał tytuł finalisty i pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum w XIV Olimpiadzie Matematycznej  Juniorów 2018/19Maciejowi Boroniowi z kl.6a,  który otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu  Przyrodniczego "OLIMPUS" w sesji jesiennej

Wiktorii Osmendzie z kl.5a, która otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego "OLIMPUS" w sesji jesiennej

Karolinie Kasperkiewicz z kl.4a, która otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "OLIMPUS" w sesji jesiennejKarolinie Kasperkiewicz z kl. 4a,  która otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu  Przyrodniczego  "OLIMPUS" - w sesji zimowej
Agacie Grot z kl. 5a,  która otrzymała tytuł laureata  Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego "OLIMPUS"– w sesji zimowej
Maciejowi Boroniowi z kl.6a,  który otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "OLIMPUS"  - w sesji zimowej
Julii Mycek z kl.6a,  która otrzymała tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego " OLIMPUS" - w sesji zimowej
Mateuszowi Maszczyńskiemu z kl.6a,  który otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu  Przyrodniczego "OLIMPUS"- w sesji zimowej
Piotrowi Pomykale z kl.6a,  który otrzymał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "OLIMPUS" - w sesji zimowej 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

 

przyroda z klasą