szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Egzamin Ósmoklasisty za Nami

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY JUŻ ZA NAMI 

Egzamin z języka polskiego okazał się dla naszych ósmoklasistów bardzo łatwy (ich zdaniem) :). Zapewne jest to zasługą Pani Marty, która „oswoiła” ich z
literaturą piękną. Pytania na arkuszu egzaminacyjnym nie były dla naszych milusińskich żadnym zaskoczeniem. Pani Beata zadbała o to, by królowa nauk jaką jest matematyka stała się źródłem sukcesu i zadowolenia. Trapezy, kwadraty, pierwiastki, procenty, zarobki nie stanowiły dla uczniów większego wyzwania. Z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku wychodzili ze szkoły. Na deser pozostał język angielski. Po intensywnych przygotowaniach zaserwowanych przez Panią Sylwię egzamin okazał się gratką. Spiker w zwolnionym tempie, monotonnym głosem przemawiał do zebranych słuchaczy, którzy z takim samym spokojem wykonywali zadania.

GŁOSY NASZYCH UCZNIÓW:

Jesteśmy zadowoleni z tego jak napisaliśmy egzamin. Wykorzystaliśmy 100 % naszych możliwości. Mamy nadzieję, że wyniki będą jak najlepsze. Jesteśmy wdzięczni naszym nauczycielom, którzy poświęcili swój czas, aby nas jak najlepiej przygotować.

Dzięki Państwu życie nas „NIE MNIE”
-Uczniowie klasy 8a

Było dobrze! Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba! 
-
Kacper P.


Na bitwie pozostałem tylko ja. Atakują z każdej strony zadaniami. Krople potu spływają z czoła. Ręka odmawia posłuszeństwa. Przychodzi kryzys. Jednak ja się nie poddaję. Biorę długopis w dłoń i walczę. Nic mnie nie może powstrzymać. Wytrzymałem do końca. Jestem z siebie dumny.
-Oliwier A. 
 

Zapraszamy do galerii :)

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

  piękna polska nasza cała

   

  przyroda z klasą