szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Przesłuchania do konkursu z j.niemieckiego i angielskiego

 

W dniu 26.04.2019 w naszej szkole odbyły się przesłuchania do konkursu z języka angielskiego i niemieckiego SHOW YOUR TALENT ZEIGE DEIN TALENT. Uczniowie zaprezentowali na scenie swoje umiejętności językowe i artystyczne. Spośród wszystkich uczestników jury w składzie Pani Sylwia Barska, Pani Dorota Ścieżka i Pani Edyta Śliwa wyłoniło 12 zwycięzców, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas konkursu międzyszkolnego organizowanego w dniu 7.05.2019. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów podczas konkursu międzyszkolnego!

 

Złota 12, która przechodzi do etapu międzyszkolnego:


1. Adam Piestrzyński (3b)
2. Zuzanna Pawelec (4a)
3. Matylda Pieniążek (4b)
4. Weronika Walczyk (4b)
5. Wiktoria Syc (4b)
6. Zuzanna Malota (4b)
7. Natalia Kos (4b)
8. Anna Hetnał (5a)
9. Wiktoria Osmenda (5a)
10. Maria Leśniak (5a)
11. Antonina Pocięgiel (5a)
12. Dominika Deka (5a)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć :)

 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

  piękna polska nasza cała

   

  przyroda z klasą