szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


powitanie pierwszoklasistów

W środę 12 czerwca Pani Dyrektor Marzena Kamuda uroczyście przywitała nowych uczniów naszej szkoły. Dzielne pierwszaki pięknie odpowiadały na pytania księdza Rafała - Prefekta naszej szkoły.  Kinga i Pani Katarzyna - wychowawczynie przyszłorocznych pierwszaków witając swoich uczniów dały im pod opiekę misiprzytulanki. Mamy nadzieję, że to pomoże im przełamać pierwsze obawy i rozstanie z przedszkolem.

W radosnych nastrojach  dzieci oglądały przedstawienie „Przepis na grzeczność” przygotowane przez grupę teatralną „Cudaczki”.

Do zobaczenia we wrześniu…

 

Zapraszamy do galerii zdjęć :)

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

  piękna polska nasza cała

   

  przyroda z klasą