szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Event edukacyjny Zrównoważona mapa świata

 

W dniu 30 września sześcioosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Pietrzyk, Natalia Charzewska, Julia Janecka, Szymon Woźnicki, Michał Pomykała, Maciej Boroń wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie to dotyczyło problemów dzisiejszego świata. Główną atrakcją była gra planszowa w której nasza szkoła zmierzyła się z trzema innymi. W drugiej części spotkania uczniowie tworzyli plakat podsumowujący omówione wcześniej tematy dotyczące środowiska, społeczności i gospodarki np. walki z głodem i biedą, rozwoju miast i wsi. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Dziękujemy Małopolskie Agencji Rozwoju Regionalnego za umożliwienie nam udziału w tym projekcie.

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą