szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Ślubowanie klas pierwszych

 

 Dzień 16 października 2019r. na pewno zapadnie w pamięć naszym pierwszoklasistom. To w tym właśnie dniu zostali oni oficjalnie przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Na uroczyste ślubowanie przybyło wielu zacnych gości, którzy mogli podziwiać występy pierwszaków. Po części artystycznej, pełnej muzyki i wierszy nastąpił wzniosly moment ślubowania, a następnie Pani Dyrektor Marzena Kamuda oraz Pani Wicedyrektor Anna Miętka, pasowały każdego pierwszaka na ucznia naszej szkoły. Gratulujemy wszystkim serdecznie i życzymy sukcesów w nauce i radości z każdego dnia spędzonego w szkole!jęć

zapraszamy do galerii zdjęć:)

 

Katarzyna Tatara

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

przyroda z klasą