szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


List do rodziców

Drodzy Rodzice,
zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby powrót Państwa dzieci do szkoły był bezpieczny.
 
Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia rok szkolny rozpoczynamy zajęciami prowadzonymi na terenie szkoły. W przypadku konieczności podjęcia nauki w systemie hybrydowym lub zdalnym, wykorzystywać będziemy pakiet narzędzi i usług Office 365 dedykowany szkołom (aplikacja Teams) oraz dziennik elektroniczny. Bardzo prosimy o dołożenie wszelkich starań w wyposażenie dziecka w sprzęt umożliwiający udział w lekcjach prowadzonych on – line oraz zapewnienie dziecku dostępu do Internetu. Przypominamy, że sprzęt powinien posiadać sprawną kamerę oraz mikrofon.
 
Poprzez dziennik elektroniczny otrzymają Państwo „Procedurę funkcjonowania Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Joanny Beretty Molli w Krakowie w okresie pandemii”, zostanie ona również umieszczona na naszej stronie. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nią i przestrzeganie jej. Prosimy o systematyczne zapoznawanie się z informacjami przekazywanymi przez dyrekcję i nauczycieli Szkoły. Obowiązującą formą przekazywania wiadomości będzie dziennik.
 
Szanowni Państwo, bardzo prosimy, o wykazanie się odpowiedzialnością i w trosce o zdrowie innych osób nie posyłać do szkoły dziecka, które źle się czuje lub u którego występują objawy choroby. Jeśli to możliwe, prosimy ograniczyć przebywanie dziecka w dużych zbiorowiskach ludzi oraz zadbać o jego odpowiednią ilość snu. Nawet najlepiej przygotowana i egzekwowana procedura nie zastąpi zdrowego rozsądku. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i niewchodzenie na teren szkoły, korzystanie z innych form kontaktu. Mamy nadzieję, że szkoła w formie tradycyjnej, choć innej niż zawsze będzie funkcjonować nieprzerwanie do końca roku szkolnego
 
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

   

   

  wakacje
  Do wakacji pozostało

   

   

  piękna polska nasza cała

   

  przyroda z klasą