szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


ŚLUBOWANIE KLAS I

W poniedziałkowe popołudnie, nasz kościół parafialny zapełnił się uczniami klas I i ich rodzicami. Dzieci długo wyczekiwały na ten moment, by złożyć uroczyste Ślubowanie i stać się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Pięknie przygotowani wzięli udział w Mszy Świętej, której oprawę przygotowali i aktywnie w niej uczestniczyli. Przewodniczył jej ks. Dyrektor Krzysztof Wilk oraz ks. Prefekt, który zachęcił dzieci, by w poczuciu patriotyzmu wzrastały w mądrości i łasce u Pana Boga i u ludzi. Mimo deszczowej pogody, ten dzień był pełen radości. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przebieg tej uroczystości.

Uczniom klas I życzymy wielu sukcesów w nauce.
Niech każdy dzień spędzony w naszej szkole będzie piękną i pouczającą przygodą.

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało