szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Dzieła sztuki metodą filcowania w wykonaniu mam naszych uczniów

We wtorek, 27 listopada po raz kolejny mamusie naszych uczniów, pod czujnym okiem pani Kasi Markowicz spotkały się w szkole, aby stworzyć prawdziwe cudeńka – bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne metodą filcowania. Mamy wspierały ich pociechy, w których  rękach  powstały niepowtarzalne małe dzieła sztuki. Prace zostały przekazane na szkolny kiermasz świąteczny, podczas którego będzie można je zakupić, aby wesprzeć działalność Rady Rodziców na rzecz rozwoju naszej szkoły. Zapraszamy  również, do zakupienia w szkole kalendarzy ściennych na rok 2018/2019. 
 

Serdecznie dziękujemy !!
Dyrekcja Szkoły 

 


powrót ››


Start

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało

 

piękna polska nasza cała

 

przyroda z klasą