szkoła podstawowa joanna mola

Wyniki konkursów


WYNIKI 2021/2022

Pierwsze matematyczne sukcesy - Krakowska Matematyka 2021

9 września odbył się etap wojewódzki konkursu Krakowska Matematyka 2021.

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

  • w kategorii klasa 6:

Mikołaj Głuszak z klasy 7A

Karolina Kasperkiewicz z klasy 7A

Tomasz Blachura z klasy 7B

Łucja Markowicz z klasy 7B

  • w kategorii klasa 5:

Róża Brzęk z klasy 6A

Wojciech Brunowski z klasy 6A

Bartosz Kras z klasy 6A

Magdalena Orlando z klasy 6B

Stanisław Zawadzki z klasy 6B

  • w kategorii klasa 4

Piotr Kościelniak z klasy 5B.

Z przyjemnością informujemy , że Laureatami Krakowskiej Matematyki zostali: Mikołaj Głuszak z klasy 7a, Tomasz Blachura z klasy 7b oraz Wojciech Brunowski z klasy 6a.

Ponadto Mikołaj Głuszak otrzymał Puchar za zdobycie największej ilości punktów na etapie wojewódzkim oraz na etapie szkolnym.

Gratulujemy wysokich wyników, ogromnej wiedzy matematycznej, sprawności rachunkowych, zaangażowania w rozwijanie swoich umiejętności matematycznych, logicznego myślenia i życzymy kolejnych matematycznych sukcesów.

WYNIKI 2020/2021

 

Wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

 

Nagrodę główną i tytuł Laureata I miejsca zdobyła:

Karolina Kasperkiewicz kl. 6a
 

Nagrodę i tytuł Laureata II miejsca zdobył:

Piotr Kościelniak kl. 4b
 

Wyróżnienia zdobyli:

Stanisław Klocek kl. 1b

Emilia Dziedzic kl. 2a

Eliza Marnik kl. 2a

Gabriela Musiał kl. 2a

Antoni Babiarz kl. 2b

Olga Zygmułka kl. 3b

Leon Różkowski kl. 3b

Franciszek Godek kl. 4b

Maciej Zygmułka kl. 5a

Stanisław Zawadzki kl. 5b

Agata Grot kl. 7a

 

 

 

Wyniki szkolnego konkursu literacko - plastycznego "Wyobraźnia nie ma granic":

W I kategorii - wiersz o dowolnej tematyce nagrody otrzymali:

Miejsce I - Helena Kukla, klasa 4B

Miejsce II - Franciszek Kania, klasa 4A

Miejsce III - Zuzanna Pawelec, klasa 6A

W kategorii - ilustracja do wybranej lektury nagrodę otrzymuje:

Zofia Trąbińska

 

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Olimpusek dla uczniów klas 1- 3

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka polskiego

  1. Iga Matyjasik z kl. 1b – miejsce VIII
  2. Agata Wiatrak z kl. 1a – miejsce IX
  3. Joanna Król z kl. 1b – miejsce XII
  4. Leon Różkowski z kl. 3b – miejsce XIII

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z matematyki

  1. Dagmara Żarna z kl. 1b – miejsce IV
  2. Filip Kulczycki z kl. 1b – miejsce IV
  3. Grzegorz Małek z kl. 1a – miejsce V
  4. Dawid Sułek z kl. 1b – miejsce VII
  5. Stanisław Łobaziewicz z kl. 2b– miejsce X
  6. Stanisław Klocek z kl. 1b – miejsce XIII
  7. Agata Wiatrak z kl. 1a – miejsce XIII
  8. Sonia Mielniczek z kl. 3b – miejsce XIII
  9. Maciej Rusztowicz z kl. 3a – miejsce XV

 

 

Wyniki XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych “Świetlik”


 

Nagrodę główną i tytuł Laureata I miejsca zdobyła:

Karolina Kasperkiewicz kl. 6a

 

Nagrodę i tytuł Laureata II miejsca zdobył:

Piotr Kościelniak kl. 4b

 

Wyróżnienia zdobyli:

Stanisław Klocek kl. 1b

Emilia Dziedzic kl. 2a

Eliza Marnik kl. 2a

Gabriela Musiał kl. 2a

Antoni Babiarz kl. 2b

Olga Zygmułka kl. 3b

Leon Różkowski kl. 3b

Franciszek Godek kl. 4b

Maciej Zygmułka kl. 5a

Stanisław Zawadzki kl. 5b

Agata Grot kl. 7a

 

 

Wyniki Olimpiad Przedmiotowych OLIMPUS sesja wiosenna 2021

BIOLOGIA

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:

Stanisław Zawadzki kl. 5b

Wiktoria Osmenda kl. 7a

Hanna Piłat kl. 7b

Agata Grot kl. 7a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom uznania:

Magdalena Orlando kl. 5b

Bruno Łabiak kl. 6a

Zuzanna Pawelec kl. 6a

Łucja Markowicz kl. 6b

Julia Staśko kl. 7a

Weronika Studnicka kl. 7b

CHEMIA

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:

Piotr Pomykała kl. 8a

Michał Pomykała kl. 8a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom uznania:

Agata Grot kl. 7a

Julia Staśko kl. 7a

Hanna Piłat kl. 7b

Weronika Studnicka kl. 7b

FIZYKA

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:

Filip Rusek kl. 7b

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom uznania:

Michał Morawiec kl. 7a

Radosław Brunowski kl. 7b

Filip Dziubiński kl. 7b

 



Małopolski Konkurs Historyczny " Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940" Finalistą konkursu został:

 

Rafał Zawisza uczeń klasy 7a

 



Olimpiada Matematyczna Juniorów 2020/2021
Tytuł laureata i pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum:


Maciej Boroń - kl.8a

 



Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 -1514. Od Cedyni do Orszy"

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Hanna Piłat 7b

Blachura Tomasz 6b

Zawisza Marek 7a

Zawisza Rafał 7a



Historyczny Konkurs Tematyczny " Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940"

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się:
Rafał Zawisza 7a



Wyniki Małopolskiego Konkursu Biologicznego

 

Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego otrzymali:

  • Wiktoria Osmenda kl. 7a 
  • Jakub Kurkowski kl. 8a 

     



Wyniki pierwszej Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej

dla Szkół Podstawowych

 

Tytuł finalisty otrzymali:

Julia Mycek kl. 8a

Michał Pomykała kl. 8a

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!



Sukces chemików 

Do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej zakwalifikowali się: 

  • Julia Mycek kl. 8a
  • Michał Pomykała kl. 8a 
  • Piotr Pomykała kl. 8a



Wyniki „Spacer po Polsce”

  • Tomasz Blachura klasa VI b - I miejsce  


Wyniki wojewódzkiego konkursu ortograficznego - KAKTUS

  • Leon Różkowski kl. 3B - VI miejsce i tytuł laureata
  • Jan Jagielski kl. 3B - wyróżnienie
  • Dawid Krzyżek kl. 3A - wyróżnienie
  • Wiktoria Walczyk kl. 3A - wyróżnienie
  • Bruno Wosek kl. 3B - wyróżnienie


 

Wyniki konkursu kolęd i pastorałek „W niebo głosy”


Kategoria – zespoły rodzinne (uczniowie klas 1-8):
1 miejsce - Agnieszka Dzierwa kl. 3 b
2 miejsce - Matylda Wojciechowska kl. 3 b i Martyna Wojciechowska kl. 5 b
3 miejsce - Agata Wiatrak kl. 1 a
3 miejsce - Krzysztof Maruszak kl.1 b
wyróżnienie - klasa 1 a
wyróżnienie – Franciszek Biernat kl 6 b i Witold Biernat kl. 4 a
wyróżnienie -  Ida Milczarek kl. 2 b i Bartłomiej Milczarek kl. 6 a

Kategoria – soliści (uczniowie klas 1-3):
1 miejsce - Maja Sawicka kl. 3 b
wyróżnienie - Krzysztof Maruszak kl. 1 b

Kategoria – soliści (uczniowie klas 4-8):
1 miejsce - Anna Tutka kl. 4 b 
2 miejsce - Antonina Kopeć kl. 4 b
3 miejsce - Aleksandra Marnik kl. 5 a
wyróżnienie - Tobiasz Judka kl. 5 b

 



Wyniki konkursu na  Kartkę Świąteczną

Zwyciężcy:

  • Aleksandra Marnik Va
  • Filip Waczakowski IVa
  • Eliza Marnik IIa

 

PODSUMOWANIE KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

1.           Małopolski Konkurs Biologiczny-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Grot Agata 7a, Osmenda Wiktoria 7a, Kurkowski Jakub 8a, Machnik Piotr 8a

opiekun konkursu: p. Monika Szymańska

 

2.           Małopolski Konkurs Języka Angielskiego-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Ligęza Weronika 8a, Pietruszewski Michał 8a

opiekun konkursu: p. Małgorzata Sordyl

 

3.           Małopolskie Konkurs Matematyczny-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Boroń Maciej 8a, Głuszak Mikołaj 6a, Pomykała Michał 8a, Pomykała Piotr 8a, Zawisza Rafał 7a

opiekun konkursu: p. Joanna Mruk

 

4.           Małopolski Konkurs Fizyczny-

do etapu rejonowego zakwalifikował się: Pomykała Piotr 8a

opiekun konkursu: p. Ewa Sobczak

 

5.           Małopolski Konkurs Chemiczny-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Mycek Julia 8a, Pomykała Michał 8a, Pomykała Piotr 8a

opiekun konkursu: p. Monika Szymańska

 

6.           Małopolski Konkurs Geograficzny-

do etapu rejonowego zakwalifikował się: Wypychowski Wiktor 7a

opiekun konkursu: p. Monika Borgiasz- Stepaniuk

 

7.           Historyczny Konkurs Tematyczny „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940”-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Zawisza Marek 7a, Zawisza Rafał 7a

opiekun konkursu: p. Katarzyna Cupiał

 

8.           Konkurs Historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”-

do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Piłat Hanna 7b, Zawisza Marek 7a, Zawisza Rafał 7a, Blachura Tomasz 6b, Trąbińska Zofia 6b, Bator Maja 6b

opiekun konkursu: p. Katarzyna Cupiał

 

9.           Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie”-

do etapu rejonowego zakwalifikowała się: Brzozowska Marcelina 8a

opiekun konkursu: p. Paweł Mruk



Z wielką radością informujemy, że nasze uczennice – Natalia Krupa z kl. 5b oraz Alina Małek z kl. 7a – zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień świętej Kingi”.



Historyczny Konkurs Tematyczny " Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940"

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie z klasy 7a:

1. Marek Zawisza

2. Rafał Zawisza





XVI Przegląd Twórczości Patriotyczniej Młodzieży Województwa Małopolskiego „Bitwa Warszawska 1920 roku i bohaterowie”. - wyniki

Trzecie miejsce w konkursie plastycznym zdobyła:
Kaja Błachut uczennica klasy 6a
Wyróżnienia otrzymali:
Blachura Tomasz klasa 6b
Emilia Szewczyk klasa 6b
Natalia Calik klasa 4b



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”

Nagrodę główną zdobyły:
Julia Mycek – kl. VIII a
Karolina Kasperkiewicz – kl. VI a

Nagrodę zdobyli:
Agata Grot – kl. VII a
Łucja Markowicz – kl. VI b
Stanisław Zawadzki – kl. V b
Maciej Zygmułka – kl. V a
Emila Dziedzic – kl. II a

Wyróżnienie zdobyli:
Piotr Pomykała – kl. VIII a
Hanna Piłat – kl. VII b
Marek Zawisza – kl. VII a
Hanna Kozak – kl. VII a
Wiktoria Osmenda – kl. VII a
Bartosz Milczarek – kl. VI a
Iga Kucharzyk – kl. V a
Klementyna Kopacz – kl. IV a
Piotr Kościelniak – kl. IV b
Zofia Noworyta – kl. IV b
Piotr Wojewoda – kl. IV b
Leon Różkowski – kl. III b
Maja Sawicka – kl. III b
Olga Zygmułka – kl. III b
Gabriela Musiał – kl. II a
Antonina Pacyna – kl. II a
Dominik Jasik – kl. II a
Zuzanna Jacukowicz – kl. II a

 



Miło nam poinformować, że naszą szkołę w rejonowych eliminacjach XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi” ON-LINE reprezentować będą:

Julia Lis z kl. 3a
 Julia Broś z kl. 3b
Natalia Krupa z kl. 5b
Alina Małek z kl. 7a

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Małopolskim Konkursie Biologicznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie:

Agata Grot kl. 7A

Wiktoria Osmenda kl. 7A

Jakub Kurkowski kl. 8A

Piotr Machnik kl. 8A

Składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach konkursu.



Pragniemy poinformować, że do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego zakwalifikowali się:

Weronika Ligęza z kl.8a

Michał Pietruszewski z kl.8a



Wyniki konkurs "Anioły są wśród nas"

Karol Taranek, kl. 1B
Celina Różańska. kl. 1B
Emilia Dziedzic, kl. 2A
Hanna Kozak, kl. 7A
Marcelina Brzozowska, kl. 8A
Nagrodę ks. Rafała otrzymały siostry Aniela i Olga Ambroziak, kl. 1A oraz Katarzyna Chłąd, kl. 2A i Kornelia Mielniczek, kl. 6A.

 



Wyniki 2019/2020


 

 

 

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2020

WYNIKI
 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny:

Juliusz Basiewicz, klasa 2a - wynik bardzo dobry

Jan Jagielski, klasa 2b - wynik bardzo dobry

Mikołaj Głuszak, klasa 5a - wynik bardzo dobry

Tomasz Blachura, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Zofia Pac, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Jakub Mycek, klasa 6b - wynik bardzo dobry

Olga Zygmułka, klasa 2b - wyróżnienie

Mikołaj Pych, klasa 2a - wyróżnienie

Mateusz Tutka, klasa 2a - wyróżnienie

Bartłomiej Kras, klasa 4a - wyróżnienie

Wojciech Brunowski, klasa 4a - wyróżnienie

Michał Wojciechowski, klasa 4b - wyróżnienie

Karolina Kasperkiewicz, klasa 5b - wyróżnienie

Hanna Kozak, klasa 6a - wyróżnienie

Marek Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Rafał Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Martyna Samek, klasa 6b - wyróżnienie

Julia Mycek, klasa 7a - wyróżnienie



Wyniki konkursu EDI Panda z języka angielskiego oraz niemieckiego 

 

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata oraz nagrodę książkową z języka angielskiego:
Zuzanna Malota – kl 5b
Magdalena Szydełko – kl 6b
Joanna Zoła – kl 8a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom wyróżnienia z języka angielskiego:
Magdalena Orlando – kl 4b
Szymon Cieraszewski – kl 4a
Róża Brzęk – kl 4a
Adam Piestrzyński – kl 4b
Wiktor Głodek – kl 4b
Kinga Nikiel – kl 6b
Maciej Boroń – kl 7a
Maciej Fila – kl 7a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom wyróżnienia z języka niemieckiego:
Julia Wójtowicz – kl 6b


 



WYNIKI KONKURSU RECYKLINGOWEGO

Julia Franczyk z klasy 1b 

Kamil Rogóż z klasy 1a



W konkursie Zakładka na Dzień Ziemi nagrodzeni zostali:

 

Pola Ambroziak
Agnieszka Dzierwa
Hanna Kozak
Alina Małek
Aleksandra Marnik
Eliza Marnik
Maxymilian Mrowca
Zofia Noworyta
Kamil Rogóż
Mateusz Różkowski
Anna Tutka
Joanna Zoła

 

 



Wyniki Małopolskiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2019/2020

Finalista:
Szymon Dziewoński - klasa 8a 

 



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z chemii OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

 

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:
Julia Mycek – klasa 7a  - czwarte miejsce
 



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z przyrody z sesji wiosennej OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:
Magdalena Orlando – klasa 4b
Piotr Kościelniak – klasa 4b
Zuzanna Kula – klasa 4b
Wiktor Mrowca – klasa 4b



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii z sesji OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

Grawerowany dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymał uczeń:
Jakub Kurkowski – klasa 7a

Dyplom laureata oraz nagrodę książkową otrzymała uczennica:
Agata Grot – klasa 6a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:
Bruno Łabiak – klasa 5a
Kornelia Mielniczek – klasa 5a
Lena Czaja – klasa 6a
Wiktoria Osmenda – klasa 6a
Hanna Piłat – klasa 6b
Wiktor Wypychowski – klasa 6a
Hanna Kozak– klasa 6a
Karolina Marchewka – klasa 6b
Kamila Urbanik – klasa 6a
Marek Zawisza – klasa 6a

Michał Pomykała – klasa 7a
Piotr Pomykała – klasa 7a
Maciej Boroń – klasa 7a



WYNIKI RODZINNEGO KONKURSU ONLINE NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

 

I MIEJSCE: MARIA MADURSKA

II MIEJSCE: BLANKA KOŁODZIEJ

III MIEJSCE: LENA I ERYKA KASPRZYK

WYRÓŻNIENIA: ADAM BRÓZDA, WIKTOR GŁODEK, MAGDALENA ORLANDO



WYNIKI KONKURSU „POMYSŁOWY DOMATOR”

I miejsce :

Lena Kasprzyk „Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma”
Ida Milczarek „Do góry nogami radość wygrywa z nudami”

II miejsce:

Lena Kasprzyk „Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma”

Anna Tutka „Kolaż”
Mateusz Tutka „Trzeba siać, żeby zbierać”

III miejsce:

Milena Dudzińska „W zdrowym ciele, wirus miejsca nie zagrzeje”

Zofia Noworyta „ Mimo pandemii ćwiczymy”
Eryka Kasprzyk „W zdrowym ciele zdrowy duch – nie dajemy się”

Wyróżnienie:

Antonina Pocięgiel „Trening- sposób na nudę!”
Hanna Kozak „Kwarantanna z innej strony”
Julia Strąg „Pyszna kwarantanna”
Magdalena Brejta „Z babcią Dorotą mi się upiecze”
Agata Grot „ Papier i wstążki, czyli sposób na nudę”
Hanna Misztal „Szkoła jednorożców”
Paweł Stolarski „Unihokej w piwnicy”
Bartosz Milczarek „Zaczaruj nudę z Harry Potterem”
Zofia Olszyńska „Wiosenne sadzenie bratków”
Natalia Calik

 



Konkurs recytatorski  „Dla Uczczenia Międzynarodowego Dnia Teatru”

Maja Bator 5b - I miejsce 



Konkurs Historyczny " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922" O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

Olaf Książkiewicz - uczeń klasy 8a  tytuł laureata 



Wyniki konkursu z języka angielskiego English Ace.

Klasa 4: Róża Brzęk, Iga Kucharzyk, Natalia Zych , Martyna Wojciechowska (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie) oraz Mikołaj Maszczyński, Aleksandra Marnik, Zuzanna Kula, Adam Piestrzyński (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie).

Klasa 5: Karolina Kasperkiewicz ,Łucja Markowicz, Weronika Walczyk , Tomasz Blachura (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie) oraz Kornelia Mielniczek (dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie)

Klasa 7: Maciej Boroń i Maciej Fila (dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie)

Klasa 8: Natalia Charzewska, Szymon Dziewoński (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie) oraz Stanisław Pawelce i Joanna Zoła (dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie).



Wyniki etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.


Natalia Charzewska z klasy 8a finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Michał Gorzkowicz z klasy 8a  laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii z sesji zimowej OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata oraz nagrodę książkową:

Agata Grot – klasa 6a
Wiktoria Osmenda – klasa 6a
Hanna Kozak– klasa 6a

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata:
Zuzanna Charzewska – klasa 6a
Maria Syc – klasa 6a
Anna Hetnał – klasa 6a
Hanna Piłat – klasa 6b



Wyniki XVII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego.

finalistka - Maja Bator, kl. 5B -

 



Wyniki konkursu  z języka angielskiego English High FLier.

Klasa 5:  Tomasz Blachura,  Karolina Kasperkiewicz (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie)  Weronika Walczyk (dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie)

Klasa 6: Filip Rusek i Julia Strąg (dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie)


Klasa 8: Natalia Charzewska, Stanisław Pawelec, Szymon Dziewoński, Joanna Zoła (dyplom za
uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie) Zofia Batkiewicz (dyplom za uzyskanie dobrego
wyniku w konkursie).

 



Wyniki Konkursu Kolęd i Pastorałek „Kolędować Małemu”:


Klasy 1-3
kategoria zespoły klasowe:
I miejsce - klasa 2 B
II miejsce - klasa 2 A
III miejsce - klasa 3 B

kategoria zespoły i soliści:
I miejsce - Maja Sawicka 2 B
II miejsce - Agnieszka Dzierwa - 2 B
III miejsce - Julia Broś, Eryka Kasprzyk, Matylda Wojciechowska - 2 B

Wyróżnienia:
Klasy 1-3
Sonia Mielniczek - 2 B
Katarzyna Fiałkowska, Ida Milczarek - 1 B
Katarzyna Chłąd, Emilia Dziedzic, Zuzanna Jacukowicz, Adela Pałuba - 1 A

Klasy 4-8
kategoria zespoły klasowe:
I miejsce - klasa 5 B
II miejsce - klasa 6 A
III miejsce - klasa 6 B

kategoria zespoły i soliści:
I miejsce - Liliana Urbanik, Bartłomiej Kras - klasa 4 A
II miejsce - Milena Dudzińska,  Karolina Marchewka, Kinga Nikiel, Hanna Piłat, Martyna Samek,
                      Julia Wójtowicz, Zofia Olszańska - klasa 6 B 
III miejsce - Elena Greguska - klasa 4 B



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO (SZKOLNE ELIMINACJE DO XVII KRAKOWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO)

W kategorii klas I-IV:
I MIEJSCE: Aleksandra Marnik, kl. 4a
II MIEJSCE: Antonina Zając, kl. 2a,
III MIEJSCE: Róża Brzęk, kl. 4a

WYRÓŻNIENIE:

Mikołaj Zakrzewski 1b
Sonia Mielniczek 2b

W kategorii klas V-VIII:
I MIEJSCE: Maja Bator, kl. 5b
II MIEJSCE: Martyna Dębowska, kl. 8a
III MIEJSCE: Weronika Studnicka, kl. 6b
WYRÓŻNIENIE: Martyna Samek, kl. 6b



Wyniki Konkursu Matematycznego ALFIK 2019 

Laureaci
1. Wojciech Brunowski kl. 4 A
2. Głuszak Mikołaj kl. 5 A
 

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali:
1. Basiewicz Juliusz kl. 2 A
2. Krzyżek Dawid kl. 2 A
3. Rusztowicz Maciej kl. 2 A
4. Różkowski Leon kl. 2 B
5. Zygmułka Olga kl. 2 B
6. Kucharski Sebastian 2 B
7. Kania Franciszek kl. 3 A
8. Wojewoda Piotr kl. 3 B
9. Zawadzki Stanisław kl. 4 B
10. Kasperkiewicz Karolina kl. 5 A
11. Zawisza Rafał kl. 6 A

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

1. Sawicka Maja kl. 2 B
2. Kras Bartłomiej kl. 4 A
3. Zawisza Marek kl. 6 A
 



Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii i przyrody z sesji jesiennej OLIMPUS. Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata w sesji jesiennej
konkursu:

Zuzanna Pawelec – 5a
Karolina Kasperkiewicz – 5a
Bruno Łabiak – 5a
Kornelia Mielniczek – 5a
Wiktoria Osmenda – 6a
Hanna Kozak – 6a
Agata Grot – 6a
Hanna Piłat – 6b
Marek Zawisza – 6a
Martyna Samek – 6b
Rafał Zawisza – 6a



Wyniki konkursu na bożonarodzeniową kartkę świąteczną wykonaną techniką komputerową

Filip Walczowski - 3a
Aleksandra Marnik - 4a
Daniela Jakubiec - 1b



Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Natalia Charzewska  kl. 8a
Michał Gorzkowicz kl. 8a



Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST. Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie:

Karolina Kasperkiewicz – klasa 5a
Wiktoria Osmenda – klasa 6a
Joanna Zoła – klasa 8a
Natalia Charzewska – klasa 8a



Uczniowie zakwalifikowani do zawodów drugiego stopnia XV edycji Olimpiady Matematycznej Juniorów Instytutu Matematycznego PAN 

Szymon Dziewoński z klasy 8a
Mateusz Maszczyński z klasy 7a
Stanisław Pawelec z klasy 8a
Mateusz Taranek z klasy 8a.



Wyniki konkursów tematycznych w roku szkolnym 2019/2020.  Do etapu rejonowego w Kuratoryjnych Konkursach Tematycznych zakwalifikowali się:

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020
 

Dziewoński Szymon z klasy 8a
Pawelec Stanisław z klasy 8a
Pomykała Piotr z klasy 7a
Pomykała Michał z klasy 7a
Woźniak Szymon z klasy 8a

 

Konkursu Tematycznego Od algorytmu do programu dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

Dziewoński Szymon z klasy 8a
Grochot Miłosz z klasy 8a
Jóźkiewicz Leon z klasy 8a
Taranek Mateusz z klasy 8a
 

XXV Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego, „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej” – konkurs tematyczny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniów branżowych szkół I stopnia

Książkiewicz Olaf 8a
Woźniak Szymon 8a



Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka
 

Kl.4

1. Bartłomiej Kras
2. Wojciech Brunowski
3. Róża Brzęk
4. Stanisław Zawadzki

Kl. 5

1. Mikołaj Głuszak
2. Tomasz Blachura
3. Zofia Pac
4. Karolina Kasperkiewicz
5. Łucja Markowicz

Kl. 6

1. Marek Zawisza
2. Rafał Zawisza
 



Wyniki konkursu "Bożonarodzeniowa Bombka"

Miejsce I:
Natalia Zych, kl. 4A

Miejsce II:
Natalia Kos, kl .5B

Miejsce III:
Szymon Cieraszewski, kl. 4A

Wyróżnienia:
Wiktor Mrowca, kl. 4B
Adam Piestrzyński, kl. 4B
Agata Grot, kl. 6A
Jakub Mycek, kl. 6B
Gabriela Musiał, kl. 1A

Nagroda Rady Rodziców:
Natalia Charzewska, 8A

 



Pierwszy etap konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020 za nami. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:
Natalia Charzewska z klasy 8a
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a
Joanna Zoła z klasy 8a

 Małopolski Konkurs z Fizyki :
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

Małopolski Konkurs Biologiczny:
Natalia Charzewska z klasy 8a
Michał Gorzkowicz z klasy 8a
Agata Grot z klasy 6a
Julia Janecka z klasy 8a
Olaf Książkiewicz z klasy 8a
Piotr Pomykała z klasy 7a
Joanna Zoła z klasy 8a

Małopolski Konkurs Matematyczny :
Maciej Boroń z klasy 7a
Paweł Dudziński z klasy 8a
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Hanna Kozak z klasy 6a

Piotr Pomykała z klasy 7a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

 Małopolski Konkurs Chemiczny:
Szymon Dziewoński z klasy 8a
Stanisław Pawelec z klasy 8a

Małopolski Konkurs Historyczny:
Mikołaj Sołtysik z klasy 8a

Małopolski Konkurs Geograficzny :
Julia Janecka z klasy 8a
Olaf Książkiewicz z klasy 8a
Piotr Radoń z klasy 8a

 



Szkolne eliminacje do konkursu: "I Bóg stworzył poezję...":

1 miejsce: Hanna Król kl. 3b

2 miejsce: Maria Kamińska, kl. 3b

3 miejsce: Piotr Kościelniak kl. 3b



X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję..."

Wyróżnienie - Hanna Król, kl. 3B



Konkurs czytelniczo-plastyczny „Tysiąc powodów, by czytać”

Klasy 1-2
I miejsce: Emilia Dziedzic - kl. 1a
Gabriela Musiał – kl. 1a

Wyróżnienie:

Zuzanna Jacukowicz – kl. 1a
Antonina Pacyna – kl. 1a

Klasy 3-4
I miejsce: Hanna Król – 3b
Zofia Noworyta – kl. 3b

Wyróżnienie:

Anna Fijałkowska – kl. 3a
Anika Kuźniar – kl. 3a
Zuzanna Mitka – kl. 3a

Kl. 5-6
I miejsce: Gabriela Góral – kl. 5a
Lena Kasprzyka – kl. 5a

Wyróżnienie:

Zuzanna Majda
Hanna Pieprzyk

 



Wyniki 2018/2019

 

WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER
 

Klasy 5
Kinga Nikiel - 6 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Antoni Pietrzyk - 13 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Anna Hetnał - 25 miejsce w województwie wynik dobry
 

Klasy 6
Maciej Fila - 5 miejsce w województwie wynik dobry
Maciej Boroń - 6 miejsce w województwie wynik dobry
Mateusz Maszczyński - 10 miejsce w województwie wynik dobry
 

Klasy 7
Szymon Dziewoński - 2 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
Natalia Charzewska - 7 miejsce w województwie wynik bardzo dobry
 

Klasy 8

Wiktoria Machnik - 16 miejsce w województwie wynik dobry



Ogólnopolski Konkurs Jęzka Angielskiego ediPanda


Szymon Dziewoński Dyplom wyróżnienia – 7a
Stanisław Pawelec Dyplom wyróżnienia – 7a
Tomasz Blachura Dyplom wyróżnienia – 4b
Kinga Nikiel Dyplom wyróżnienia – 5b
Maria Leśnia Dyplom wyróżnienia – 5a
Michał Pietruszewski Dyplom laureata – 6a
Maciej Boroń Dyplom wyróżnienia – 6a



Ogólnopolski konkurs Języka Angielskiego English Ace

Klasy 4
WERONIKA WALCZYK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZOFIA TRĄBIŃSKA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZUZANNA MALOTA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
KORNELIA MIELNICZEK Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasy 5
WIKTORIA OSMENDA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
FILIP RUSEK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MARIA LEŚNIAK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ANNA HETNĄŁ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
WOJCIECH KRUPA Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
RADOSŁAW BRUNOWSKI Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie
IGOR PUC Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasa 6

MACIEJ FILA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

MICHAŁ PIETRUSZEWSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

JULIA MYCEK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

MATEUSZ MASZCZYŃSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie 169 38 269 84,5 Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Klasa 7
SZYMON DZIEWOŃSKI Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
STANISŁAW PAWELEC Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
ZOFIA BATKIEWICZ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MICHAŁ GORZKOWICZ Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
NATALIA CHARZEWSKA Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
MIKOŁAJ SOŁTYSIK Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
JOANNA ZOŁA Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

Klasa 8

WIKTORIA MACHNIK

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w
konkursie

 



CYKL KONKURSÓW CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI I Test ze znajomości baśni i życiorysu H.CH. Andersena 

Maja Sawicka – kl.1b – wyróżnienie

Mikołaj Penar – kl.1b – wyróżnienie

Sonia Mielniczek – kl.1b - wyróżnienie

Liliana Urbanik – kl.3a – 1 miejsce

Maja Radziszewska – kl.3a – 1 miejsce

Róża Brzęk – kl.3a – 2 miejsce

Magdalena Brejta – kl.3a – 2 miejsce

Szymon Czaja – kl.3a – 3 miejsce

Maria Madurska – kl.3a – 4 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – 4 miejsce

Natalia Zych – kl.3a – 5 miejsce

Maja Bator – kl.4b – 2 miejsce 



   II Test ze znajomości powieści "Nasza mama czarodziejka"       

Maria Madurska – kl.3a – 1 miejsce

Patrycja Dziobek – kl.3a – 2 miejsce

Róża Brzęk – kl.3a – 3 miejsce

Maciej Zygmułka – kl.3a – 3 miejsce

Mikołaj Maszczyński – kl.3a – 4 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – 4 miejsce 



III Konkurs literacki „Niezwykłe przygody mojej mamy” w ramach cyklu konkursów „Cudowny świat baśni”   

Wojciech Brunowski – kl.3a – 2 miejsce

Franciszek Nowak – kl.3a – 3 miejsce

Magdalena Brejta – kl.3a – 3 miejsce

Aleksandra Marnik – kl.3a – wyróżnienie

Szymon Czaja – kl.3a - wyróżnienie

 



Międzynarodowy Konkurs informatyczny BALTIE 2019

Laureat : Szymon Dziewoński 7a

Międzynarodowy Konkurs informatyczny BALTIE

Stanisław Pawelec i Szymon Dziewoński z klasy 7a  z etapu domowego przez etap szkolny, wojewódzki dostali się do FINAŁU!

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale :)!



Wyniki Konkursu Matematycznego KANGUR 2019!!! Lista nagrodzonych uczniów naszej szkoły:
Wynik bdb
1. Karolin Kasperkiewicz kl.4
2. Zofia Pac kl.4
3. Tomasz Blachura kl.4
4. Mikołaj Głuszak kl.4
5. Maciej Boroń kl.6
6. Mateusz Maszczyński kl.6
7. Szymon Dziewoński kl.7
Wyróżnienie
1. Wojciech Brunowski kl.3
2. Stanisław Zawadzki kl.3
3. Bartłomiej Kras kl.3
4. Łucja Markowicz k.4
5. Rafał Zawisza kl.5
6. Marek Zawisza kl. 5
7. Zuzanna Charzewska kl.5
8. Filip Rusek kl.5
9. Jakub Mycek kl.5
10. Radosław Brunowski kl.5
11. Julia Mycek kl.6
12. Stanisław Pawelec kl. 7
13. Natalia Charzewska kl. 7
14. Joanna Kostrzewska kl.8

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy!



Wyniki sesji wiosennej Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek”
Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek” z języka polskiego otrzymał:

Miejsce X -Piotr Kościelniak, klasa 2b

Tytuły laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpusek” z matematyki, otrzymali:

Miejsce I - Leon Różkowski, klasa 1b
Miejsce V - Jan Jagielski, klasa 1b
Miejsce VI- Sebastian Kucharski, klasa 1b
Miejsce IX – Bartłomiej Kras, klasa 3a
Miejsce XI – Juliusz Basiewicz, klasa 1a
Miejsce XI – Bruno Wosek, klasa 1b
Miejsce XIII - Franciszek Nowak, klasa 3a
Miejsce XIV - Wojciech Brunowski, klasa 3a
 



Wyniki wiosennej edycji OLIMPUS chemiczny

Staś Pawelec - tytuł laureata



Wyniki XII edycjii Ogólnopolskiego Konkursu Nauk

Przyrodniczych Świetlik

Nagrodę otrzymali następujący uczniowie:
Oliwia Pacuła – klasa1a
Leon Rożkowski – klasa 1b
Helena Sierdzińska – klasa 2a
Franciszek Godek – klasa 2b
Anna Tutka – klasa 2b
Tomasz Blachura – klasa 4b
Karolina Kasperkiewicz – klasa 4a
Wiktoria Osmenda – klasa 5a
Julia Mycek – klasa 6a

Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie:
Juliusz Basiewicz – klasa 1a
Antoni Nowosad – klasa 1a
Antonina Zając – klasa 1a
Jan Jagielski – klasa 1b
Amelia Jasiówka – klasa 1b
Sonia Mielniczek – klasa 1b
Maja Sawicka – klasa 1b
Michał Hetnał – klasa 2a
Barbara Rychlak – klasa 2b
Piotr Wojewoda – klasa 2b
Magdalena Orlando – klasa 3b
Adam Pietrzyński – klasa 3b
Mikołaj Głuszak – klasa 4a
Bartosz Milczarek – klasa 4a
Agata Grot dziewczyna – klasa 5a
Marek Zawisza – klasa 5a
Rafał Zawisza – klasa 5a
Jakub Mycek – klasa 5b
Mateusz Maszczyński – klasa 6a
 



Wojewódzki Małopolski Konkurs Biologiczny

tytuł finalisty Katarzyna Kowalik i Małgorzata Kuglarz kl. 8a



Wyniki XII Małopolskiego konkursu Pięknego Czytania – etap szkolny

Klasy I-II
I m-ce Maksymilian Krzywiński kl. II b
II m-ce Zofia Noworyta kl. II b
III m-ce Hanna Król kl. II b
Anika Kuźniar kl. II b
Wyróżnienia: Juliusz Basiewicz kl. Ia, Mateusz Tutka kl. I a

Klasy III-IV
I m-ce Lena Bałos kl. III b
II m-ce Liliana Urbanik kl. III a
III m-ce Tomasz Orzeszek kl. III a
Wyróżnienie: Róża Brzęk kl. III a

Klasy V-VI
I m-ce Weronika Studnicka

Klasy VII – VIII
I m-ce Martyna Dębowska
Wyróżnienie: Joanna Zoła



Wyniki konkursu " W świecie dziadka do orzechów"

wyniki



Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego konkursów kuratoryjnych

Małopolski Konkurs Biologiczny

- Katarzyna Kowalik 8a

- Małgorzata Kuglarz 8a



Małopolski Konkurs Geograficzny

- Olaf Książkiewicz 7a



"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w l. 1939 - 1948. W walce o wolną Polskę."

- Kinga Ciupak 8a

- Mikołaj Sołtysik 7a

Gratulujemy !!!



OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

Klasa VII

Jędrzej Majcherczyk - 7 miejsce w województwie

wynik dobry



WYNIKI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka AngielskiegENGLISH HIGH FLIER 2018

Klasy 5
Kinga Nikiel - 6 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry

Antoni Pietrzyk - 13 miejsce w województwie

wynik bardzo dobry

Anna Hetnał - 25 miejsce w województwie

wynik dobry

Klasy 6
Maciej Fila - 5 miejsce w województwie

wynik dobry

Maciej Boroń - 6 miejsce w województwie

wynik dobry

Mateusz Maszczyński - 10 miejsce w województwie

wynik dobry

Klasy 7
Szymon Dziewoński - 2 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry
Natalia Charzewska - 7 miejsce w województwie
wynik bardzo dobry

Klasy 8
Wiktoria Machnik - 16 miejsce w województwie wynik dobry

GRATULUJEMY SUKCESÓW ! ! !



 

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego konkursu Krakowska Matematyka przeszli:

Kl.4

1. Tomasz Blachura

2. Mikołaj Głuszak

3. Łucja Markowicz

4. Zofia Pac

Kl. 5

1. Hanna Kozak

2. Marek Zawisza

3. Rafał Zawisza

Kl. 6

1. Mateusz Maszczyński

2. Maciej Boroń

Etap wojewódzki odbędzie się w SP 89 im. Kornela Makuszyńskiego os. Piastów 34a, Kraków 31-624 o godzinie 13.00 i będzie trwał 75 min. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



 

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z biologii i przyrody z sesji jesiennej OLIMPUS

Uczniowie, którzy otrzymali dyplom laureata w sesji jesiennej
konkursu:


Karolina Kasperkiewicz – klasa 4a
Wiktoria Osmenda – klasa 5a
Maciej Boroń – klasa 6a

Gratulujemy!!!

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymają dyplom uznania. Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie.



 

Konkurs na kalendarz adwentowy w j. niemieckim

W tegorocznym czasie Adwentu odbył się w naszej szkole konkurs na wykonanie kalendarza adwentowego w j. niemieckim. Do okienek kalendarza można było włożyć karteczki ze słówkami lub zdaniami do przetłumaczenia na j. niemiecki lub j. polski, a wszystko to w tematyce świątecznej. Kalendarze w wykonaniu naszych uczniów były piękne i niepowtarzalne. Jury w składzie: p. Edyta Śliwa, p. Katarzyna Szczęśniak i p. Anna Łaskawiec
wyłoniło zwycięzców konkursu i przyznało nagrody następującym osobom:

Klasy 1-3:
1 miejsce: Tymoteusz C. kl. 2a
2 miejsce: Maja H., Zuzanna K., Natalia M. – kl. 3b
3 miejsce: Helena S., Anika K., Milena Ż. – kl. 2a Liliana U. – kl. 3a
Eryka K. – kl. 1b

Klasy 4-8
1 miejse: Zuzanna P. kl., 4a, Stanisław P. kl. 7
2 miejsce; Kamil J. kl. 5a
3 miejsce:1 Natalia K., Zuzanna M. – kl. 4b
Adam B., Bruno Ł. – kl. 4a
Franciszek B., Tomasz B. – kl. 4b

Pozostałym uczestnikom konkursu przyznano wyróżnienia.

Edyta Śliwa
Katarzyna Szczęśniak
Anna Czyż
Anna Łaskawiec



 

PROJEKT EDUKACYJNY „JAKI PIĘKNY JEST TEN ŚWIAT”
Wyniki konkursu plastycznego na plakat ekologiczny dla klas 1 – 3

1 miejsce
Maja Radziszewska
Natalia Zych
Patrycja Dziobek
Bartłoiej Kras
Maksymilian NajdeTomasz Orzeszek
(klasa 3a)

2 miejsce:
Anna Tutka
Julia Szynalik
Maria Kamińska
Piotr Kościelniak
(klasa 2b)

2 miejsce:
Julia Broś
Eryka Kasprzyk
Jakub Kras
Maja Sawicka
Matylda Wojciechowska
(klasa 1b)
3 miejsce:
Emil Dziubiński
Zuzanna Kula
Lena Bałos
Wiktor Głodek
Tobiasz Judka
(klasa 3b)

3 miejsce:
Jan Jagielski
Sonia Mielniczek
Bruno Wosek
Mikołaj Wójtowicz
Olga Zygmułka
(klasa 1a)




Wyniki konkursu literackiego„ Moje spotkanie z przyrodą”
(klasy 4 – 8)


1 miejsce
Julia Janecka kl. 7a
2 miejsce
Kinga Rogórz kl. 6a
3 miejsce
Zuzanna Pawelec kl. 4a



 

ALFIK MATEMATYCZNY

Dnia 21. listopada 2018 roku uczniowie z klas II – VIII wzięli udział w XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny. Na szczególne wyróżnienie zasługują wyniki osiągnięte przez naszych uczniów:


Szymon Dziewoński z klasy 7, za zajęcie 1. miejsca w województwie i 6. w kraju oraz
zdobycia nagrody w postaci pobytu na Obozie Talentów 2019;
Marek Zawisza z klasy 5, za zajęcie 4. miejsca w województwie i 36. w kraju oraz zdobycia
nagrody w postaci pobytu na Obozie Talentów 2019;
 Stanisław Pawelec z klasy 7, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Wojciech Brunowski z klasy 3, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Tomasz Blachura z klasy 4, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Maciej Boroń z klasy 6, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Rafał Zawisza z klasy 5, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Łucja Markowicz z klasy 4, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Szymon Kumorek z klasy 7, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
Bartłomiej Kras z klasy 3, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Mateusz Maszczyński z klasy 6, za uzyskanie bardzo dobrego wyniku;
 Mikołaj Głuszak z klasy 4, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Karolina Kasperkiewicz z klasy 4, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Filip Rusek z klasy 5, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Julia Mycek z klasy 6, za uzyskanie dobrego wyniku;
 Piotr Kościelniak z klasy 2, za uzyskanie dobrego wyniku;
Zofia Noworyta z klasy 2, za uzyskanie dobrego wyniku.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w tej edycji.

Dla uczniów

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało