szkoła podstawowa joanna mola

Nasze sukcesy


Rok szkolny 2020/2021

 

 

 

Do III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej zakwalifikowali się: 

 

  • Julia Mycek kl. 8a
  • Michał Pomykała kl. 8a 
  • Piotr Pomykała kl. 8a



Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

 

  • Wiktoria Osmenda kl. 7a 
  • Jakub Kurkowski kl. 8a 



Tytuł Laureata Olimpiady Matematycznej Juniorów otrzymał:

 

  • Maciej Boroń - kl.8a

     

 



Finaliści Wojewódzkiego Konkursu  Ortograficznego "Kaktus" 2021:

  • Leon Różkowski kl. 3B - VI miejsce i tytuł laureata
  • Dawid Krzyżek kl. 3A - wyróżnienie
  • Wiktoria Walczyk kl. 3A - wyróżnienie
  • Bruno Wosek kl. 3B - wyróżnienie
  • Jan Jagielski kl. 3B - wyróżnienie


 

Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

  • Wiktoria Osmenda z klasy 7a 
  • Jakub Kurkowski z klasy 8a
     


Uczniowie zakwalifikowani do zawodów III stopnia XVI OMJ 2020/2021

  • Boroń Maciej z klasy 8 A
     


Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach

  • Franciszek Kania I miejsce wśród chłopców z klas 4

 



Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVI Olimpiada Matematyczna Juniorów 2020/2021

  •  Boroń Maciej z klasy 8 A
  •  Głuszak Mikołaj z klasy 6A
  •  Kozak Hanna z klasy 7A
  •  Mycek Jakub z klasy 7B

 



III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

  • Piotr Wojewoda kl. 4B
  • Emil Dziubiński kl. 5B
  • Jan Żontołw kl. 5B
     


Laureaci konkursu Krakowska Matematyka 2019/2020

 

  •  Mikołaj Głuszak z klasy 6A
  •  Rafał Zawisza z klasy 7A
  •  Łucja Markowicz z klasy 6B
  •  Tomasz Blachura z klasy 6B

 

 

 

 

 



Rok szkolny 2019/2020

 

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Juliusz Basiewicz, klasa 2a - wynik bardzo dobry

Jan Jagielski, klasa 2b - wynik bardzo dobry

Mikołaj Głuszak, klasa 5a - wynik bardzo dobry

Tomasz Blachura, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Zofia Pac, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Jakub Mycek, klasa 6b - wynik bardzo dobry

Olga Zygmułka, klasa 2b - wyróżnienie

Mikołaj Pych, klasa 2a - wyróżnienie

Mateusz Tutka, klasa 2a - wyróżnienie

Bartłomiej Kras, klasa 4a - wyróżnienie

Wojciech Brunowski, klasa 4a - wyróżnienie

Michał Wojciechowski, klasa 4b - wyróżnienie

Karolina Kasperkiewicz, klasa 5b - wyróżnienie

Hanna Kozak, klasa 6a - wyróżnienie

Marek Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Rafał Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Martyna Samek, klasa 6b - wyróżnienie

Julia Mycek, klasa 7a - wyróżnienie



Małopolskiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2019/2020

klasa 8a - Szymon Dziewoński - finalista



Ogólnopolskiej Olimpiady z chemii OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

klasa 7a  - Julia Mycek  – czwarte miejsce - laureat konkursu



Konkurs Informatyczny " Od algorytmu do programu "

klasa 8a - Szymon Dziewoński, Mateusz Taranek - finaliści



Konkurs Historyczny " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922" O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

 klasa 8a Olaf Książkiewicz - laureat



Małopolski Konkurs Biologiczny

klsa 8a Michał Gorzkowicz - laureat 

klasa 8a Natalia Charzewska- finalistka



Małopolski Konkurs Historyczny 

klasa 8a Mikołaj Sołtysik finalista



Małopolski Konkurs Geograficzny

klasa 8a Olaf Książkiewicz  finalista



Małopolski Konkurs Matematyczny
klasa 8a Szymon Dziewoński, Maciej Boroń , Stanisław Pawelec  finaliści  



XVII Krakowskie Konkursu Recytatorski

 I miejsce Maja Bator, kl. 5B 

 



WOJEWÓDZKIE ZAWODY W SNOWBOARDZIE

Drużynowo:
3 miejsce Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli

Indywidualnie:
11 miejsce Stanisław Pawelec
12 miejsce Pietruszewski Michał
14 miejsce Aleksander Błachut

 



UCZNIOWIE W WOJEWÓDZKICH ETAPACH MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW:

PRZEDMIOTOWYCH:
Biologicznym: Natalia Charzewska, Michał Gorzkowicz
Chemicznym: Szymon Dziewoński
Historycznym: Mikołaj Sołtysik
Matematycznym: Maciej Boroń. Szymon Dziewoński, Stanisław Pawelec
 

TEMATYCZNYCH:
„LOSY ŻOŁNIERZA I ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887 – 1922” :
Olaf Książkiewicz
„OD ALGORYTMU DO PROGRAMU”: Szymon Dziewoński, Mateusz Taranek

MŁODZIEŻOWA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE:
Olaf Książkiewicz
Piotr Radoń



X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję..."


Wyróżnienie - Hanna Król z kl. 3B



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM KRAKÓW”

MIEJSCE 3 - zespół: Martyna Duk, Wiktoria Syc, Łucja Markowicz,
                      Maja Bator  - klasa 5b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK

LAUREACI – Brunowski Wojciech, kl. 4a
                      Głuszak Mikołaj, kl. 5a

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2018/2019

 



Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek” z języka polskiego otrzymał:

Miejsce X -Piotr Kościelniak, klasa 2b

Tytuły laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpusek” z matematyki, otrzymali:

Miejsce I - Leon Różkowski, klasa 1b
Miejsce V - Jan Jagielski, klasa 1b
Miejsce VI- Sebastian Kucharski, klasa 1b
Miejsce IX – Bartłomiej Kras, klasa 3a
Miejsce XI – Juliusz Basiewicz, klasa 1a
Miejsce XI – Bruno Wosek, klasa 1b
Miejsce XIII - Franciszek Nowak, klasa 3a
Miejsce XIV - Wojciech Brunowski, klasa 3a



 

 



Międzynarodowy konkurs z programowania BALTIE 2019

Laureat: Szymon Dziewoński 7a



Krakowska Matematyka 
Tomasz Blachura z klasy 4 b oraz Mikołaj Głuszak z klasy 4 a zostali Laureatami konkursu Krakowska Matematyka 2018/2019.



Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" dla klas 3 szkół podstawowych województwa małopolskiego

Maciej Zygmułka kl. 3 tytuł laureata



Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "OLIMPUS" - sesja zimowa

Karolina Kasperkiewicz  kl. 4a,   tytuł laureata 
Agata Grot  kl. 5a,   tytuł laureata  
Maciej Boroń  kl. 6a,  tytuł laureata 
Julia Mycek  kl. 6a,  tytuł laureata 
Mateusz  Maszczyński  kl. 6a, tytuł laureata 
Piotr  Pomykała  kl. 6a, tytuł laureata 



XIV Olimpiada Matematyczna Juniorów 2018/19

Tytuł finalisty  i pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum:
Stanisław Pawelec - kl.7a
 



Wojewódzki Małopolski Konkurs Biologiczny

tytuł finalisty Katarzyna Kowalik i Małgorzata Kuglarz kl. 8a



Ogólnopolski  Konkursu Chemiczny OLIMPUS

Tytuł laureata Julia Janecka z klasy 7 



Final XVI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w Krakowskim Forum Kultury 

Maja Bator miejsce II

Antonina Zając miejsce III 



Sukcesy matematyczne

Mamy przyjemność poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły Marek Zawisza z kl. 5a oraz Szymon Dziewoński z klasy 7a zdobyli tytuł laureata w konkursie matematycznym Alfik, wygrywając tym samym tygodniowy obóz matematyczny. Również ogromny sukces odniósł uczeń kl 7a Stanisław Pawelec przechodząc do finału Olimpiady Matematycznej Juniorów, zapewniając sobie pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!



Małopolski Konkurs Geograficzny

- tytuł finalisty Olaf Książkiewicz 7a



Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę” 

Finalistami konkursu zostali:

Ciupak Kinga klasa 8a

Sołtysik Mikołaj klasa 7a

 



UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO   MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU

MATEMATYCZNEGO:  

1. Maciej Boroń kl.6

2. Katarzyna Kowalik kl. 8

3. Szymon Dziewoński kl. 7

4. Stanisław Pawelec kl. 7

J. ANGIELSKIEGO: 

1.  Małgorzata Kuglarz kl. 8

2. Katarzyna Kowalik kl. 8

3. Wiktoria Machnik kl. 8

4. Hanna Batkiewicz kl. 8

5. Michał Rybak kl. 8

6. Zofia Batkiewicz kl. 7

7. Szymon Dziewoński kl. 7

8. Stanisław Pawelec kl. 7

GEOGRAFICZNEGO:

1.  Aleksandra Niżnik  kl. 8

2. Olaf Książkiewicz  kl. 7

HISTORYCZNEGO:

1.  Kinga Ciupak  kl. 8

2. Mikołaj Sołtysik kl. 7

BIOLOGICZNEGO:

  1. Kowalik Katarzyna
  2. Kuglarz Małgorzata
  3. Książkiewicz Olaf
  4. Niżnik Aleksandra
  5. Wolff Aleksandra

 



 



 

Rok szkolny 2017/2018

I Nagroda dla grupy teatralnej"Cudaczki"

Dnia 11 czerwca 2018 r. Grupa teatralna „Cudaczki” otrzymała I nagrodę w XXVI MAŁOPOLSKICH SPOTKANIACH TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH w kategorii klas młodszych.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z MATEMATYKI

Klasy I
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Franciszek Godek, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Anna Tutka, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 11 (dyplom laureata) - Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 14 (dyplom laureata) - Bartłomiej Kras, kl. 2a

Klasy III
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Mikołaj Głuszak, kl. 3a
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA POLSKIEGO

Klasy I
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Zofia Noworyta, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Hanna Król, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Helena Sierdzińska, kl. 1a
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Magdalena Brejta, kl. 2a
Miejsce 10 (dyplom laureata) – Aleksandra Marnik, kl. 2a
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Wiktor Głodek, kl. 2b

Klasy III
Miejsce 14 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Helena Sierdzińska, kl, 1a
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Natalia Calik, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Franciszek Kania, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Szymon Wojnicki, kl. 1b
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ediPanda

Dyplom Laureta - Maria Leśniak kl. 4a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 1-3 "SMART OWLIE"

I miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b
III miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 3a
III miejsce - Zofia Pac, kl. 3b


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z PRZYRODY OLIMPUS SESJA WIOSENNA 2018

Przyroda - kl. 4

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Agata Grot
Wiktoria Osmenda

III Dyplom laureata
Anna Hetnał
Julia Staśko
Hanna Kozak
Martyna Samek
Hanna Piłat
Milena Dudzińska

Przyroda - kl. 5

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Weronika Ligęza

III Dyplom laureata
Michał Pomykała
Maciej Boroń


XIII EDYCJA KONKURSU WIEDZY O PAPIEŻU "JAN PAWEŁ II - NASZ PAPIEŻ"

Piotr Kościelniak kl. 1b - I miejsce
Wojciech Brunowski kl. 2a - I miejsce
Szymon Czaja kl. 2a - II miejsce
Tomasz Blachura kl. 3b - I miejsce.


Konkurs Krakowska Matematyka

Tytuł Laureata Maciej Boroń kl.Va


OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK


I Nagroda główna:
Blachura Tomasz kl. 3b
Kozak Hanna kl. 4a

II Nagroda:
Kościelniak Piotr kl. 1b
Strąg Julia kl. 4b

III Wyróżnienie:
Ciepał Tymoteusz kl. 1a
Hetnał Michał kl. 1a
Sieradzińska Helena kl. 1a
Żarna Milena kl. 1a
Tutka Anna kl. 1b
Nowak Franciszek kl. 2a
Orlando Magdalena kl. 2b
Piestrzyński Adam kl. 2b
Żontołw Jan kl. 2b
Milczarek Bartosz kl. 3a
Pac Zofia kl. 3b
Grot Agata kl. 4a
Hetnał Anna kl. 4a
Osmenda Wiktoria kl. 4a
Zawisza Marek kl. 4a
Zawisza Rafał kl. 4a
Wójtowicz Julia kl. 4b
Maszczyński Mateusz kl. 5a
Mycek Julia kl. 5a
Pomykała Piotr kl. 5a


Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Boroń kl. 5a
wynik bardzo dobry - Łucja Markowicz kl. 3b
wynik bardzo dobry - Tomasz Blachura kl. 3b

Wyróżnienie:
Klasa 3
Zuzanna Majda kl. 3a
Mikołaj Głuszak kl. 3a
Dominik Szarwiło kl. 3a
Tomasz Wolski kl. 3a
Kacper Matyjasik kl. 3b
Zofia Pac kl. 3b

Klasa 4:
Hanna Kozak kl. 4a
Rafał Zawisza kl. 4a
Radosław Brunowski kl. 4b
Filip Rusek kl. 4b

Klasa 5:
Mateusz Maszczyński kl. 5a
Szymon Szewczuk kl. 5a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RODZINNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MDK-DH "MY PET IS A MEMBER OF MY FAMILY"

III miejsce - Natalia Marcinko, kl. 2b
Wyróżnienie - Borys Szelezin, kl. 2b
Wyróżnienie - Kornelia Mielniczek, kl. 3a


Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

tytuł finalisty - Maciej Boroń, kl. 5a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

wynik bardzo dobry - Milena Dudzińska kl. 4b


KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE "KRAKUSEK"

Wyróżnienie I stopnia - Tomasz Blachura kl. 3b


MIĘDZYSZKOLNY CYKL konkursów "Cudowny Świat Baśni"

TEST WIEDZY Z BAŚNI

KLASY 1
III miejsce Anna Tutka - 1b
V miejsce Piotr Kościelniak - 1b
Wyróżnienia: Barbara Rychlak - 1b, Hanna Król - 1b.

KLASY II
I miejsce - Liliana Urbanik, Róża Brzęk i Szymon Czaja - 2a
II miejsce Aleksandra Marnik i Wojciech Brunowski - 2a
III miejsce Maria Madurska - 2a
V miejsce Natalia Zych - 2a
Wyróżnienia: Magdalena Orlando i Wiktor Głodek - 2b

KLASY III
II miejsce Maja Bator - 3b
V miejsce Kornelia Mielniczek-3a
Wyróżnienie:Jan Łapka - 3b

KONKURS RECYTATORSKI „Posłuchajcie, oto bajka”

KLASY I i II wyróżnienia: Franciszek Godek - 1b
Liliana Malota - 1b
Natalia Krupa - 2b

KLASY III i IV
Wyróżnienie: Maja Bator - 3b


ENGLISH ACE 2018

Wynik bardzo dobry:
1. Weronika Studnicka kl. 4b
2. Igor Puc kl. 4b
3. Anna Hetnał kl. 4a
4. Maria Leśniak kl. 4a
5. Kinga Nikiel kl. 4b
6. Julia Strąg kl. 4b
7. Julia Wójtowicz kl. 4b
8. Milena Dudzińska kl. 4b
9. Martyna Samek kl. 4b
10. Maciej Fila kl. 5a
11. Maciej Boroń kl. 5a
12. Mateusz Maszczyński kl. 5a
13. Szymon Szewczuk kl. 5a
14. Michał Pietruszewski kl. 5a
15. Wiktoria Machnik kl. 7a
16. Małgorzata Kuglarz kl. 7a


Ogólnopolski Konkurs HistorycznY „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

tytuł finalisty - Wiktoria Machnik, kl. 7a


Wojewódzki konkurs ortografiCZny "Kaktus"

wyróżnienie- Łucja Markowicz


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Kobiet"

wyróżnienie - Natasza Limanowska, kl.2b
wyróżnienie - Maja Bator, kl. 3b


XXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Pierścień Świętej Kingi"

III miejsce, etap rejonowy- Maja Bator, kl. 3b


XV Krakowski Konkurs Recytatorski

III miejsce, etap rejonowy, Maja Bator, kl. 3b
wyróżnienie, finał, Maja Bator, kl. 3b


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"- Sprawności zintegrowane

V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b
VIII miejsce - Zuzanna Majda, kl. 3a
X miejsce - Lena Kasprzyk, kl. 3a


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

21 miejsce w Polsce i 4 w województwie małopolskim oraz tygodniowy pobyt na Obozie Talentów - Mikołaj Głuszak kl. 3a


Konkurs Max Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Sitarski, kl. 2t
wynik bardzo dobry - Mateusz Maszczyński, kl. 4s
wynik dobry - Tomasz Blachura, kl. 2t
wynik dobry - Jan Łapka, kl. 2t
wynik dobry - Franciszek Herezy, kl.3s

 

2016/2017

Konkurs z języka angielskiego "Edi Panda"

wyróżnienie - Maciej Fila kl. 4s


Konkurs z języka angielskigo "Englisch Ace"

wyróżnienie - - Maciej Boroń, kl. 4s
wyróżnienie - Maciej Fila kl.4s


Konkurs z języka angielskigo "Fox"

wyróżnienie - Maciej Fila, kl.4s
wyróżnienie - Zuzanna Nowak, kl.3s


Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

IV miejsce - Wojciech Brunowski, kl. 1s
IV miejsce - Zofia Pac, kl. 2t
V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 2t
V miejsce - Wiktoria Osmenda, kl. 3s


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

nagroda główna - Tomasz Blachura, kl. 2t
nagroda główna - Łucja Markowicz, kl. 2t

nagrody:
Kornelia Mielniczek, kl. 2s
Franciszek Biernat, kl. 2t
Zofia Pac, kl. 2t
Michał Kowalik, kl.2s

wyróżnienia:
Iga Kucharzyk, kl.1s
Wojciech Brunowski, kl.1s
Emil Dziubiński, kl.1t
Adam Piestrzyński, kl.1t
Stanisław Zawadzki, kl.1t
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Zuzanna Majda, kl. 2s
Kacper Matyjasik, kl. 2t
Maja Młynarczyk, kl. 2s
Kamila Urbanik, kl. 3s
Marek Zawisza, kl. 3s
Julia Mycek, kl. 4s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Święta Joanna"

I miejsce - Mikołaj Głuszak, kl. 2s
II miejcse - Martyna Wojciechowska, kl. 1s
II miejsce- Antonina Pocięgiel, kl. 3s
III miejsce - Olga Błachut, kl. 2s
III miejsce - Julia Mycek, kl.4s

wyróżnienia:
Natalia Kos, kl. 2t
Zuzanna Malota, kl. 2s
Veronik Woźnicka kl. 3s
Magdalena Orlando - kl. 1t
Dominika Deka, kl.3s


Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do świętej Joanny Beretty Molli"

II miejsce - Kinga Rogóż, kl. 3s
II miejsce - Maria Leśniak, kl. 3s
wyróżnienie - Anna Hetnał, kl. 3s
wyróżnienie - Wiktora Osmenda, kl. 3s
wyróżnienie - Jan Sokół, kl. 4s
wyróżnienie - Aleksznra Brzostowska
wyróżnienie - Kamila Urbanik, kl. 3s


Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny Kangur"

wynik bardzo dobry:
Tomasz Blachura, kl.2t
Bartosz Gołda, kl.27
Zofia Pac, kl. 2t

wyróżnienie:
Wojciech Brunowski, kl. 1s
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Jan Łapka, kl. 2t
Łucja Markowicz, kl. 2 t
Matylda Pieniążek, kl. 2t
Dominik Szarwiło, kl. 2s
Hanna Kozak, kl.3s
Wiktoria Osmenda, kl. 3s
Marek Zawisza, kl.3s
Rafał Zawisza, kl. 3s
Maciej Boroń, kl.4s
Mateusz Maszczyński, kl. 4s
Julia Mycek, kl. 4s
Szymon Szewczuk, kl. 4s


XIV Krakowski Konkurs Recytatorski, etap rejonowy

wyróżnienie - Maja Bator, kl.2t
wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2017"

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Językowo - Plastyczny "Język to najkrótsza droga do świata"

I miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 2s


X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Jana Twardowskiego"

I miejsce - Maja Bator, kl. 2t
II miejsce - Martyna Trzcionka, kl. 4s
wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi"

I miejsce - Dominik Szarwiło. kl. 2s
II miejsce - Emil Dziubiński, kl. 1t


Ogólnoposki Konkurs "Alfik Matematyczny"

nagroda główna - Maciej Boroń, kl. 4s

wynik bardzo dobry:
Tomasz Blachura, kl. 2t
Barosz Golda, kl. 2t
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Łucja Markowicz, kl. 2t
Anna Mróz, kl. 2s
Zofia Pac, kl.2t
Marek Zawisza, kl. 3s
Rafał Zawisza, kl. 3s

wynik dobry:
Adam Brózda, kl. 2s
Kornelia Mielniczek, kl. 2s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczne karteczki"

wyróżnienie - Dawid Grajczyk, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi", eliminacje rejonowe

III miejsce - Maja Bator, kl. 2t
III miejsce - Martyna Trzcionka, kl.4s


VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję, czyli o Ks. Rodzaju i nie tylko"

II miejsce - Natalia Krupa, kl. 1t


VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie

II miejsce - Wiktor Wypychowski, Marek Zawisza, Rafał Zawisza, kl. 3s

 

2015/2016

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Mój świat - wierszowane ZOO "

I miejsce - Natalia Kos kl.1t
III miejsce - Maja Bator kl.1t


XXIV Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

III miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Ogólnopolski Konkurs Plasyczny "Kartka dla papieża Franciszka"

wyróżnienie - Natalia Kos, kl. 1t


Małopolski Wiosenny Przegląd Artystyczny

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Rodzina w wierszu ukryta"

I miejsce - Maja Bator, kl. 1t


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2016”

I miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Kobiet”

III miejsce - Natalia Kos, kl. 1t
wyróżnienie - Mikołaj Głuszak, kl. 1s
wyróżnienie - Kornelia Mielniczak, kl. 1s


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

wynik bardzo dobry - Marek Zawisza, kl. 2s
wynik bardzo dobry - Rafał Zawisza, kl. 2s
wynik bardzo dobry - Hanna Kozak, kl.2

Nasza szkoła

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało