NASZA SZKOŁA

» Nasza Patronka » Historia szkoły » Herb » Hymn » Sztandar » Złota księga » Nasze sukcesy » Dyrekcja » Nauczyciele » Pedagog » Administracja » Instruktorzy » Konkursy » Basen » Plan zajęć » Zajęcia dodatkowe » Podręczniki » Strój szkolny galowy » Statut » Regulaminy » Kryteria ocen » Rekrutacja » Zasady rekrutacji

W NAJBLIŻSZYM CZASIE

  • KWIE Akademia AGH Junior - wyjście kl. 3a
  • KWIE Warsztaty stomatologiczne - wyjście klas drugich
  • KWIE Akademia AGH Junior - wyjście kl. 3b
  • KWIE Europejski Dzień Śniadania - Dzień Kolorowy
  • KWIE Test Umiejętności Trzecioklasisty - j.polski

PRACOWNICY

Nauczyciele

Sylwia Barska

Sylwia Barska
język angielski
wychowawca kl. 7a
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Sylwia Barska

Maria Bednarz
muzyka
wychowawca świetlicy
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Sylwia Barska

Katarzyna Cupiał
historia
Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25

Magdalena Czosnek - Golonka
fizyka
Dyżur: spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzicem

Anna Czyż
język niemiecki
Dyżur: poniedziałek 11.40-12.25

Grzegorz Dorecki
geografia
Dyżur: poniedziałek 12.30-13.15

Maria Druzgała
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1a
Dyżur: wtorek 9.45-10.30

Barbara Fiedor
język angielski
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30

Patrycja Górna
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 2a
Dyżur: poniedziałek 10.45-11.30

Aleksandra Kamińska
wychowawca świetlicy
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Rafał Kasperek
prefekt szkoły
religia
Dyżur: poniedziałek 8.50-9.35

Patrycja Katyńska
wychowawca świetlicy
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Piotr Kita
matematyka
wychowawca kl. 4b
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30

Agnieszka Kochanowska – Sabljak
język polski
Dyżur: czwartek 10.45-11.30

Agnieszka Kowalewska
chemia
Dyżur: spotkanie po indywidualnym ustaleniu z rodzem

Anna Łaskawiec
język niemiecki
biblioteka
Dyżur: wtorek 13.25-14.10

Aneta Majorek – Knapik
edukacja wczesnoszkolna
logopedia
wychowawca kl. 2b
Dyżur: wtorek 11.40-12.25

Katarzyna Mróz
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 1a
Dyżur: czwartek 9.45-10.30

Barbara Mycek
przyroda
biologia
Dyżur: czwartek 9.45-10.30

Katarzyna Nowicka
wychowawca świetlicy

Piotr Pancerz
wychowanie fizyczne
Dyżur: środa 9.00-9.45

Katarzyna Szczęśniak
język niemiecki
wychowawca kl. 4a
Dyżur: poniedziałek 9.45-10.30

Filip Ścieżka
wychowywanie fizyczne
Dyżur: poniedziałek 11.40-12-25

Agnieszka Urbaniak
edukacja wczesnoszkolna
pedagog
Dyżur: pn 9:45-14:15
wt 7:00-8:00, 9:00-11:30
śr 11:30-15:30
pt 7:00-8:00, 11:30-12:30 wychowawca kl. 3b
Dyżur: czwartek 8.50-9.35

Tomasz Waryan
informatyka
technika
Dyżur: środa 9.45-10.30

Andrzelika Wawszczyk
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 3a
Dyżur: środa 10.45-11.30

Marta Wojtas
język angielski
wychowawca kl. 5a
Dyżur: piątek 8.50-9.35

Iwona Wrońska – Stopa
plastyka
Dyżur: środa 11.40-12.25